ПРЕС-АНОНС. Парламентські вибори 2014: цьогорічні особливості, типові порушення та ситуація на Рівненщині

Дата: 30.09.2014
pressУ середу, 1 жовтня 2014 р. об 11.00 в конференц-залі Рівненського будинку вчених, що знаходиться за адресою: вул. Симона Петлюри, 17, відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА “Парламентські вибори 2014: цьогорічні особливості, типові порушення та ситуація на Рівненщині”.

 
 
Під час прес-конференції журналісти дізнаються про специфіку цьогорічних виборів та про кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України, її перші результати та зафіксовані порушення.
 
Про результати моніторингової кампанії на Рівненщині розповість координатор Громадянської мережі ОПОРА Анатолій Бондарчук.
 
Акредитація на місці проведення заходу.
 
 
 
За детальнішою інформацією звертайтесь до
Координатора спостереження за Позачерговими виборами народних депутатів України у Рівненській області
Анатолія Бондарчука
т. (096) 918-74-08
 
Довідково:
Позачергові вибори народних депутатів України проводяться у загальнодержавному багатомандатному окрузі та 213-ти одномандатних виборчих округах на всій території України. Разом з тим, відповідно до ст.8 Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», вибори не організовуються і не проводяться на тимчасово окупованій території АР Крим (округи №1-10) і м. Севастополь (округи №224-225).
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з вересня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Організація співпрацює з понад 200 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться ще більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.