Пресконференція «Підсумки повторного голосування у Рівному»

Дата: 20.11.2020

У понеділок, 23 листопада, об 11:00 в Інформаційно-освітньому просторі «Інфохаб» (м. Рівне, вул. Словацького, 3а) відбудеться пресконференція за результатами спостереження Громадянської мережі ОПОРА під час повторного голосування на посаду очільника Рівненської міської територіальної громади.

Під час пресконференції Михайло Балик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Рівненській області, розповість про:

  • основні порушення виборчого законодавства, які фіксували спостерігачі ОПОРИ;
  • роботу виборчих комісій;
  • як відбувалося волевиявлення в умовах карантинних обмежень,
  • прояви використання адміністративного ресурсу під час місцевих виборів на Рівненщині.

До участі запрошуємо представників засобів масової інформації, громадських і політичних організацій та інших зацікавлених осіб.

За коментарями звертайтеся:
Михайло Балик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Рівненській області
тел.: 0938338345
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.