Пресконференція «Рівне напередодні дня голосування: агітаційна активність кандидатів та робота комісій»

Дата: 18.11.2020

У п’ятницю, 20 листопада об 11:00 в онлайн-форматі відбудеться пресконференція Громадянської мережі ОПОРА на тему  «Рівне напередодні дня голосування:  агітаційна активність кандидатів та робота комісій».

Під час пресконференції Михайло Балик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Рівненській області розповість про:

  • агітаційну активність кандидатів у соціальних мережах,
  • політичну благодійність,
  • організацію процедури голосування в умовах карантинних обмежень,
  • роботу комісій щодо підготовки до дня голосування.

Трансляція події відбудеться на сторінці Громадянської мережі ОПОРА у Facebook.

Запрошуємо долучатися до перегляду представників засобів масової інформації, громадських і політичних організацій та інших зацікавлених осіб.

 

За коментарями звертайтеся:
Михайло Балик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Рівненській області
тел.: 0938338345

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.