Презентація “Чи доступні приміщення для голосування на Рівненщині”

Дата: 25.08.2020

26 серпня об 11:00 у Інформаційно-освітньому просторі INFOHUB (м.Рівне, вул.Словацького, 3А) відбудеться презентація результатів моніторингу архітектурної доступності виборчих дільниць у Рівненській області.

Під час заходу представники Громадянської мережі ОПОРА розкажуть про:

  • комплексний інструмент моніторингу архітектурної доступності виборчих дільниць, який охоплює 15 різноманітних індикаторів та розроблений організацією спільно з Центральною виборчою комісією та іншими партнерами,
  • результати моніторингу 23 виборчих дільниць, які розташовані у м. Рівному та різних районах Рівненської області, на предмет наявності бар’єрів для доступу,
  • напрацьовані рекомендації щодо подальших дій, які мають здійснити органи державної влади та місцевого самоврядування задля посилення доступності виборчих дільниць та забезпечення виборчих прав громадян.

Спікери заходу:

  • Марія Цип’ящук, громадська омбудсменка із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області,
  • Михайло Балик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Рівненській області,
  • Петро Поліщук, керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» у Рівненській області, член комітетів забезпечення доступності для МГН при Рівненській обласній державній адміністрації та Рівненському міському виконавчому комітеті, позаштатний радник Рівненського міського голови, бібліотекар та тренер-консультант інтернет-центру «Окуляр» Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.

До участі у заході запрошуються представники правозахисного середовища, органів державної влади та місцевого самоврядування, територіальних виборчих комісій, а також громадських організацій, які здійснюють моніторинг виборчого процесу.

Формат заходу передбачає, що презентація відбуватиметься також в режимі онлайн-трансляції на сторінці Громадянська мережа ОПОРА/Рівне та згодом буде оприлюднена на сторінці Громадські омбудсмени із захисту виборчих прав у Facebook.

Окрім цього, усі зацікавлені зможуть під’єднатися до заходу на платформі Zoom за посиланням: https://bit.ly/3hrqozp.

За коментарями звертайтеся:

Громадська омбудсменка із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області Марія Цип’ящук

тел.: +38 097 703 48 55

e-mail: rivne.elect.omb@opora.org.ua

Підготовлено в рамках проєкту “Виборча реформа задля посилення впливу агентів змін та підтримки публічного діалогу”, який реалізує Громадянська мережа ОПОРА за підтримки ЄС ombudsman.oporaua.org/about_project