«Рівне без Хомка» продовжує розповсюджувати агітацію «проти» чинного міського голови

Дата: 09.11.2015

300 59674004 1684859218 n7 листопада у центрі Рівного активісти громадського руху «Рівне без ХОМКА» поширювати друковані агітаційні матеріали, спрямовані проти кандидата на посаду міського голови Володимира Хомка. Такі дії проти Володимира Хомка мають ознаки прихованого чорного піару.

Листівка має назву «15 листопада голосуй проти Хомка!». У агітації розкритиковано роботу чинного мера Володимира Хомка та згадано негативні речі, що були з ним пов’язані.«Але починаючи з 2012 року, коли нашу державу безсоромно шматувала банда Януковича-Азарова, Євгенович (Володимир Хомко – ред.), як страус, заховав голову у бурштиновий пісочок і став мовчати у тряпочку. Всі його обіцянки поховалися і забулися… І все ж він багато зробив під шумок, особливо для себе», – йдеться у тексті.

news 9.11 Rivne Proty Homka

Також агітація містить інформацію про матеріальне становище Володимира Хомка та його сім’ї. «Лише за рік керівництва містом Хомко побудував собі розкішний будинок, а його зять став одним із найбагатших мешканців Рівного», – наведено у агітматеріалі. Згідно тексту повідомлення, «сам Хомко у 2013 році придбав новенький позашляховик HyundaiSantaFe, середня ринкова ціна навіть беушного такого автомобіля, на сьогодні, коливається від 700 до 900 тисяч (гривень – ред.)». Також діючий мер «є власником 3-ьох земельних ділянок у Гощанському районі площею 4,5 гектарів, 18 та 25 соток», а також «крім шикарного будинку, має по квартирі в Києві та Рівному».

Друга частина агітації «А він щось зробив для людей?» перераховує 9 пунктів «зробленого». Зокрема:
– Хомко через суд заборонив Майдан у Рівному;
– не виконав своїх передвиборчих обіцянок;
– не була реформована жодна сфера міського господарства;
– відсутня власна команда однодумців, він підлаштовується під господарів, таких як Азаров з Януковичем;
– Хомко тупо мовчав, коли деребанили землю та почалися незаконні забудови;
– при Хомку спорт у Рівному помер;
– Хомко щодня витрачає на благоустрій міста понад 250 тис. грн., проте побачили це лише перед виборами;
– наплював на проблеми заводу «Азот»;
– Хомко постійно скиглить, що йому не вистачає повноважень.

Громадянська мережа ОПОРА, звертає увагу, що якщо поширена інформація, у будь-якій формі, про кандидата, політичну партію або місцеву її організації-суб’єкта виборчого процесу, є недостовірною, то поширення такої інформації є порушенням вимог виборчого закону та має ознаки використання брудних технологій. Так, відповідно до ч.5 ст. 60 Закону «Про місцеві вибори» забороняється розповсюджувати завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію-суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями.

За коментарями звертайтеся:
Анатолій Бондарчук
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області
+380969187408
 
(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)
 
Довідково:                                                                                                                             
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android
 
____________________________
Прес-центр
Громадянської мережі ОПОРА