Рівненщна: заміна в складі ОВК у день виборів

Дата: 26.10.2014
У ОВК №155 з центром у м. Дубровиця в день виборів замінили заступника голови окружної виборчої комісії. В день виборів заступник голови ОВК вперше з’явився на комісії, тому присягу він склав вже по закінченню голосування. 
 
У вівторок, 21 жовтня, ЦВК видала постанову про заміну заступника голови ОВК. До цього функції затупника виконував Пінчук Олександр Іванович, а на сьогодні обов’язки виконує Селяков Дмитро Вікторович, суб’єктом подання якого на посаду заступника голови ОВК є партія «Зелена планета». Пінчук Олександр наразі виконує обов’язки рядового члена, але вже від політичної партії «Удар».

 
 ОВК155
 
За детальнішою інформацією звертайтесь до
Координатора спостереження за Позачерговими виборами народних депутатів України у Рівненській області
Анатолія Бондарчука
т. (096) 918-74-08
 
 
Довідково:
Позачергові вибори народних депутатів України проводяться у загальнодержавному багатомандатному окрузі та 213-ти одномандатних виборчих округах на всій території України. Разом з тим, відповідно до ст.8 Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», вибори не організовуються і не проводяться на тимчасово окупованій території АР Крим (округи №1-10) і м. Севастополь (округи №224-225).
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з вересня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Організація співпрацює з понад 200 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться ще більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.