Рівненщина: чимало протоколів на ОВК привозять з помилками

Дата: 26.05.2014

protokol3Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА, що знаходяться в окружних виборчих комісіях, фіксують чимало випадків, коли у протоколах, які привозять на ОВК, трапляються арифметичні та граматичні помилки.

Зокрема така ситуація спостерігається на ОВК№154 (центр – м. Рівне), де майже третина протоколів – з помилками.

protokol2

За словами спостерігача ОПОРИ помилки в основному трапляються через неуважність та поспіх членів ДВК, а часто через неграмотність.

protokol1

Такі протоколи за рішенням окружної комісії відправляються на уточнення.

За коментарями звертайтесь:

Анатолій Бондарчук
Координатор спостереження ОПОРИ у Рівненській області
(096)9187408

Олександр Мельничук
Прес-секретар ОПОРИ у Рівненській області
(097)7190910

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. 

Починаючи з березня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами Президента України, а також за проміжними парламентськими (83 округ) та позачерговими місцевими виборами. Організація співпрацює з 175 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 25 травня, до них долучаться ще 3000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.