Рівненщина: держслужбовці на зустрічі кандидатом від Блоку Петра Порошенка

Дата: 03.10.2014
DemydivkaВчора, 2 жовтня в смт Демидівка, що належить до 154-го виборчого округу, відбулась зустріч з кандидатом в депутати Верховної Ради України Олександром Дехтярчуком. На зустріч були запрошені держслужбовці Демидівщини. Нагадаємо, Олександр Дехтярчук балотується до парламенту за підтримки Блоку Петра Порошенка по 154-ому виборчому окрузі (з центром в м. Дубно). Наразі Олександр Володимирович є головою Дубенської районної ради, на момент виборчої кампанії перебуває у відпустці.

 
Під час зустрічі кандидат розповів про свою біографію, а також презентував основні засади виборчої програми політичної партії «Блок Петра Порошенка». Зустріч розпочалась о чотирнадцятій годині в приміщенні районного Будинку культури. 
 
В усній розмові свою участь у даному заході підтвердили наступні держслужбовці:
Гусаревич Олег Михайлович – заступник начальника відділу освіти Демидівської райдержадміністрації
Савич Алла Анатоліївна – головний спеціаліст організаційно-кадрової роботи апарату Демидівської райдержадміністрації
Іщик Наталія Григорівна – секретар Демидівської селищної ради, наразі виконує обов’язки голови.
Колодинська Марія Павлівна – Головний спеціаліст відділу культури та туризму райдержадміністрації
Зубчик Алла Миколаївна – працівник Відділ культури та туризму Демидівської районної державної адміністрації
Погранична Ганна Миколаївна – працівник Управління соціального захисту населення Демидівської райдержадміністрації
 
В той же час голова Демидівської районної ради Грач Станіслав Миколайович в коментарях Громадській мережі ОПОРА зазначив, що зустріч з кандидатом в депутати відбулась в приміщенні комунальної власності Демидівки. На день проведення заходу договору про оренду залу в нього не було.

 
 
Проте, виборчий штаб кандидата Олександра Дехтярчука інформацію спростовує. За словами Віктора Яковчука, уповноваженої особи партії «Блок Петра Порошенка» в одномандатному виборчому окрузі № 154 зустріч з кандидатом дійсно відбулась, проте запрошені на неї були усі бажаючі, про що попередньо оголосив районний штаб партії.
«Кандидат в народні депутати України по виборчому округу № 154 Дехтярчук Олександр Володимирович з 29.09.2014 року перебуває у неоплачуваній відпустці згідно з п. 1 ст. 76 Закону України «Про вибори народних депутатів України». 02 жовтня 2014 року ним було проведено в приміщенні актової зали Демидівського районного будинку культури зустріч з громадою, куди прийшли всі бажаючі почути кандидата і задати йому питання, що є правом виборців. Зустріч проводилася на підставі попередньо укладеного договору на разову оренду нерухомого майна від 02.10.2014 р. оплата здійснена з поточного рахунку виборчого фонду» – зазначає Віктор Яковчук.
 
Dohovir1
 
Dohovir2
 
Громадянська мережа ОПОРА зауважує, що відповідно до п.1 ст.74 Закону України «Про вибори народних депутатів» участь у передвиборній агітації забороняється: у робочий час посадовим і службовим особам органів виконавчої влади, органам влади Автономної Республіки Крим та органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам, крім випадків, коли відповідна посадова чи службова особа є кандидатом у депутати.
 
 
Довідково:
Позачергові вибори народних депутатів України проводяться у загальнодержавному багатомандатному окрузі та 213-ти одномандатних виборчих округах на всій території України. Разом з тим, відповідно до ст.8 Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», вибори не організовуються і не проводяться на тимчасово окупованій території АР Крим (округи №1-10) і м. Севастополь (округи №224-225).
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з вересня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Організація співпрацює з понад 200 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться ще більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів. 
 
 
 
За детальнішою інформацією звертайтесь до
Координатора спостереження за Позачерговими виборами народних депутатів України у Рівненській області
Анатолія Бондарчука
т. (096) 918-74-08