Рівненщина: Ляшко підтримує Королюка? В штабі Радикальної партії інформацію заперечують

Дата: 23.09.2014
gazetaУ тижневиках «Скриня» та «Джеркало плюс» від 18 вересня з’явилась ідентична стаття «Ляшко підтримує Королюка». Автор матеріалу теж один –  Дмитро Даниленко. В статті мова йде про те, що кандидата в народні депутати і чинного депутата Верховної Ради України Валентина Королюка підтримує не лише «Батьківщина», а й Радикальна партія Ляшка. Проте в обласному штабі Радикальної партії інформацію не лише заперечують, але й готують її офіційне спростування.

 
В статті мова йде про те, що політичні сили, які виступають проти російської окупації, проти угод з терористами, підтримують позицію Валентина Королюка стосовно покарання сепаратистів та позбавлення їх українського громадянства. «Королюк у Верховній Раді сьомого скликання вистояв перед тиском «регіоналів», не перебіг до Януковича» – йдеться в статті.
 
Громадянська мережа ОПОРА звернулась за коментарем до голови Рівненської обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка Назарія Поліщука. За словами пана Назарія, партійці обурені розповсюдженням цієї неправдивої інформації, адже по 154-ому виборчому окрузі від Радикальної партії балотуватиметься кандидат Роман Стасюк. «Стосовно цього матеріалу ми будемо готувати спростування» – повідомив керівник обласної організації.
 
Валентин Королюк, кандидат в народні депутати України по 154-ому виборчому округу в свою чергу зазначає: «Те, що Олег Ляшко підтримує мене як народного депутата від 154-го округу, – аж ніяк не дезінформація. Така підтримка була висловлена мені лідером Радикальної партії в ході пленарного засідання у минулий вівторок, 16 вересня, після голосування за закони, що передбачають амністію терористам та надання окупованим територіям Донбасу «спеціального статусу». Причому Олег Ляшко навіть дав усну згоду на те, що я оприлюдню інформацію про його підтримку. З Ляшком я спілкуюся як з колегою, адже ми обоє – народні депутати. Натомість місцеві діячі Радикальної партії можуть просто бути не в курсі всієї повноти інформації». 
 
Dzerkalo
 
Skrynja
 
За детальнішою інформацією звертайтесь до
Координатора спостереження за Позачерговими виборами народних депутатів України у Рівненській області
Анатолія Бондарчука
т. (096) 918-74-08
 
Довідково:
Позачергові вибори народних депутатів України проводяться у загальнодержавному багатомандатному окрузі та 213-ти одномандатних виборчих округах на всій території України. Разом з тим, відповідно до ст.8 Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», вибори не організовуються і не проводяться на тимчасово окупованій території АР Крим (округи №1-10) і м. Севастополь (округи №224-225).
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з вересня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Організація співпрацює з понад 200 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться ще більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.