Рівненщина напередодні виборів: основні тенденції, порушення та можливі провокації в області

Дата: 23.10.2014
pressaУ п’ятницю, 24 жовтня 2014 р. об 11.00 в конференц-залі редакції газети «7 днів», що знаходиться за адресою: вул. Поштова, 2 (другий поверх) відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА «Рівненщина напередодні виборів: основні тенденції, порушення та можливі провокації в області».

 
Під час прес-конференції будуть підведені підсумки спостереження за перебігом виборчої кампанії на Рівненщині та оприлюднено інформацію про нові випадки порушень виборчого законодавства. 
 
Під час заходу присутні дізнаються про:
типові порушення, специфіку нинішніх виборчих перегонів в області,
готовність виборчих комісій до виборів в округах,
організацію роботи громадських спостерігачів ОПОРИ  в день голосування,
зміни в законодавстві, гарячу лінію ОПОРИ та мапу зафіксованих порушень.
 
На зустрічі також буде присутній представник Управління МВС України в Рівненській області.
 
Про результати моніторингової кампанії на Рівненщині напередодні виборів розповість координатор Громадянської мережі ОПОРА Анатолій Бондарчук.
 
Акредитація на місці проведення заходу.
 
Більше про Громадянську мережу ОПОРА: http://opora.rv.ua/
 
 
За детальнішою інформацією звертайтесь до
Координатора спостереження за Позачерговими виборами народних депутатів України у Рівненській області
Анатолія Бондарчука
т. (096) 918-74-08
 
Довідково:
Позачергові вибори народних депутатів України проводяться у загальнодержавному багатомандатному окрузі та 213-ти одномандатних виборчих округах на всій території України. Разом з тим, відповідно до ст.8 Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», вибори не організовуються і не проводяться на тимчасово окупованій території АР Крим (округи №1-10) і м. Севастополь (округи №224-225).
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з вересня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Організація співпрацює з понад 200 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться ще більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.