Тягнибок, Ярош і Ляшко визначилися з керівниками виборчих штабів на Рівненщині

Дата: 18.04.2014

1337710458 viboriЩе кілька кандидатів у Президенти України визначилися з керівниками своїх передвиборчих штабів в Рівненській області.

Керівником передвиборчого штабу кандидата у президенти України Олега Тягнибока став народний депутат України від ВО «Свобода», керівник Рівненської обласної організації ВО «Свобода» Олег Осуховський.

Інтереси кандидата у Президенти Дмитра Яроша на Рівненщині представлятиме Олександр Могутов. Олександр – приватний підприємець, який у 2012 році працював у передвиборчому штабі загиблого Олександра Музичка (Сашка Білого), коли той балотувався у народні депутати України по виборчому округу №153.

Визначились із відповідальним за проведення виборів й у Олега Ляшка. Ним стане Назарій Поліщук – голова рівненської обласної організації «Радикальної партії Олега Ляшка».

Нагадаємо, що раніше стали відомі керівники виборчих штабів Ю. Тимошенко, В. Куйбіди, А. Гриценка, О. Клименка, П. Симоненка, П. Порошенка., Точної інформації про можливих керівників штабів інших кандидатів наразі немає.

За коментарями звертайтесь:
Анатолій Бондарчук

Координатор спостереження ОПОРИ у Рівненській області
(096)9187408

Олександр Мельничук
Прес-секретар ОПОРИ у Рівненській області
(097)7190910