Рівненщина: У Корці деякі виборці не зможуть проголосувати за кандидатів до міськради

Дата: 25.10.2015

dlkvndfklbvНа виборчій дільниці №560404, що знаходиться за адресою: вул. Київська, 65, м. Корець, Корецький р-н, Рівненська обл., 13 виборців не зможуть отримати бюлетені для голосування за кандидатів до міської ради. Зокрема, не зможуть проголосувати особи, що проживають на вул. Київська №111, 266, пров. Київський, пл. Київська.

26 територіальний виборчий округ у Корці розподілений між двома виборчими дільницями з неоднорідною кількістю виборців. 13 виборців цього округу включені до виборчої дільниці №560404, на якій немає бюлетенів для голосування до Корецької міської ради.

Цей факт було виявлено 24 жовтня дільничною комісією №560404, після чого було складено акт та повідомлено міську ТВК.

За коментарями звертайтеся:
Анатолій Бондарчук
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області
+380969187408
(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)
 
Довідково:                                                                                                                             
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android

___________________________

Прес-центр
Громадянської мережі ОПОРА