Рівненщина: Корецька РДА розмістила плакат Порошенка на своїй будівлі

Дата: 15.12.2018

13 грудня спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА на будівлі, де знаходяться Корецька районна рада та Корецька районна державна адміністрація, зафіксували плакати потенційного кандидата в президенти Петра Порошенка.

Зокрема, біля входу розміщені плакати Петра Порошенка з написами: «Ми – Україна. Помісна церква – запорука незалежності!» та «Незалежність дала нам шанс. Ми не маємо права його змарнувати».

Спостерігачі ОПОРИ звернулись до голови Корецької районної ради Ігоря Хоменчука за коментарем щодо розміщення плакатів. Ігор Хоменчук відмовився коментувати ситуацію. Після роз’яснення ОПОРИ норм Закону, голова районної ради відповів, що з 31 грудня (з офіційним початком виборчого процесу) плакати будуть зняті, аби не порушувати виборчого законодавства.

Голова Корецької районної державної адміністрації Сергій Черній сказав, що заключено договір про розміщення політичної реклами. Копію договору можна буде отримати у відповідь на запит на інформацію.

Нагадаємо, що у жовтні спостерігачі ОПОРИ на приміщенні Костопільської районної ради та Костопільської РДА зафіксували плакат Петра Порошенка з написом «Помісна церква – запорука незалежності!». Станом на 14 грудня плакату не виявлено.

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що після старту виборчого процесу розміщення таких плакатів буде вважатися порушенням. Так, відповідно до частини 21 статті 64 Закону України «Про вибори Президента України» забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності.

За коментарями звертайтеся:

Михайло Балик, координатор спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області

тел.: 09383 38 345

e-mail: rivne@opora.org.ua

Олена Чудінович, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області

Веб-сайтФейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)