Рівненщина: «політична благодійність» на свято Миколая

Дата: 20.12.2018

У День Святого Миколая представники політичних партій привітали дітей Рівненської області зі святом та вручили подарунки. Зокрема, 19 грудня Рівненщину відвідав потенційний кандидат у Президенти України Олег Ляшко, також активно вітали дітей зі святом представники «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та «Українського об’єднання патріотів – УКРОП».

Радикальна партія Олега Ляшка

19 грудняпотенційний кандидат на посаду Президента України Олег Ляшко відвідав  Колоденську загальноосвітню школу та подарував учням 200 світловідбиваючих жилетів, а також хоспіс Дядьковицької районної лікарні №2, де вручив пенсіонерам подарунки.

Крім цього, на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook  Олег Ляшко зазначив, що «виб’є кошти на реконструкцію школи, тоді навчання буде в радість». Відео з врученням подарунків для пенсіонерів хоспісу розміщене на сторінці у соціальній мережі Facebook народного депутата України від Радикальної партії Андрія Лозового.

news 19.12.2018 Rivnenshchyna Mykolai 1

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»

19 грудня у День Святого Миколая перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації, депутат обласної ради від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Віталій Ундір «з солодкими подарунками» відвідав пацієнтів дитячого відділення Острозької центральної районної лікарні.

news 19.12.2018 Rivnenshchyna Mykolai 2

19 грудня у День Святого Миколая народний депутат фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ірина Луценкоразом із головою Рівненської обласної державної адміністрації Олексієм Муляренко взяли участь у врученні для гастроентерологічного центру Рівненської обласної клінічної лікарні відеоендоскопічної системи, а для дітей, які перебувають в онкогематології, передали подарунки від Святого Миколая.

«Закупівля здійснювалась за рахунок субвенції з держбюджету на соціально-економічний розвиток у співфінансуванні з обласними коштами. Державні кошти вдалось залучити завдяки народним депутатам України, вихідцям з Рівненщини, в тому числі і Ірині Луценко», – наведено на сайті політичної партії «Блок Петра Порошенка».

Про це повідомляє також Демидівська районна державна адміністрація.

news 19.12.2018 Rivnenshchyna Mykolai 3

18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, мешканці віддалених сіл Костопільщини та навчальні заклади сіл Малий Мидськ, Перетоки, Постійне отримали подарунки від голови Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, депутата обласної ради від «Блоку Петра Порошенка» Руслан Потапчук та депутата Костопільської районної ради Тамара Зулайкхі.

«Освітні заклади у подарунок отримали шкільне приладдя, а діти –  новорічні солодкі набори», – йдеться у повідомленні.

news 19.12.2018 Rivnenshchyna Mykolai 4

На сторінці у соціальній мережі Facebook народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Василя Яніцького йдеться про вручення для дітей Рівненщини в День Святого Миколая. Зокрема, подарунки для дітей Велюнського дитячого садочкасела Лісового Дубровицького району, першокласників Нивецького НВК Дубровицького району, дітей на лікуванні у дитячому відділенні Рокитнівської районної лікарні, дітям соціально-вразливої категорії населення, якими опікується служба у справах дітей, для дітей початкових класів Обсіцької ЗОШ І-ІІ ступенів,  для дітей-інвалідів асоціації захисту прав інвалідів з дитинства «Надія» міста Варашдитячі садочки в селах Лозки та Любахи Володимирецького району, для дітей з особливими потребами які проживають на Зарічненщині, для вихованців ДНЗ «Дзвіночок» села Локниця, дітей учасників АТО із Лютинська та Залужжя Дубровицького району, а також книги Дениса Богуша «Козак-характерник» для Володимирецької районної дитячої бібліотеки.

news 19.12.2018 Rivnenshchyna Mykolai 5

Народний депутат України фракції «Блок Петра Порошенка» Василь Яніцький та депутати обласної ради від «Блоку Петра Порошенка» Віталій Сухович і Микола Лобчук для півтори тисячі дітей Дубровицького району організували безкоштовний перегляд фільму про пригоди Святого Миколая у місцевому кінотеатрі «Доміно».

news 19.12.2018 Rivnenshchyna Mykolai 6

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

19 грудня представники міської партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» разом із довіреною особою Віктора Мялика – Юлією Базака, завітали до комунального закладу «Центр реабілітації» міста Вараш, де привітали дітей зі святом та вручили подарунки кожній дитині. Також була організована розважальна програма.

news 19.12.2018 Rivnenshchyna Mykolai 7

У переддень Дня Святого Миколая представники Рівненської районної «Батьківщини», зокрема представник ВО «Батьківщина», голова Рівненської районної ради Микола Сальчук, завітали з розважальною програмою та подарунками до дітейВерхівська, Дядьковичів, Малого Шпаківа.

news 19.12.2018 Rivnenshchyna Mykolai 8

Напередодні Дня Святого Миколая представники Зарічненської районної парторганізації разом із помічником Віктора М’ялика Іваном Калютою завітали додитячого садочка «Ромашка» села Кутин, де «вручили малечі дитячого садочка солодощі та сучасний комп’ютер».

news 19.12.2018 Rivnenshchyna Mykolai 9

Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

19 грудня представники Рівненської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» привітали дітей воїнів-добровольців Рівненщини. Про це повідомив у себе на Facebook-сторінці депутат обласної ради від ВО «Свобода» Олексій Бучинський.

news 19.12.2018 Rivnenshchyna Mykolai 10

19 грудня представники рівненської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»  разом із Олександром Гомоном, депутатом обласної ради від ВО «Свобода» та Дмитром Козачком, помічником народного депутата Олега Осуховського, привітали сиріт Обласного спеціалізованого будинку дитинита передали подарунки від народного депутата України Олега Осуховського та Рівненської міської організації ВО «Свобода».

news 19.12.2018 Rivnenshchyna Mykolai 11

«Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

19 грудня представники Рівненської обласної організації УКРОПу  завітали до Бармаківського дитячого садочка «Джерельце», де організували  для дітей свято та подарували солодощі для 35 вихованців дошкільного закладу.

news 19.12.2018 Rivnenshchyna Mykolai 12

Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала також активність голів районних державних адміністрацій Рівненщини у День Святого Миколая та відповідні повідомлення на офіційних сайтах РДА. Зокрема, привітання дітей та вручення подарунків спільно з представниками політичних партій.

18 грудня «діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах Березнівщини отримали солодкі подарунки». З подарунками та вітаннями завітали голова Рівненської обласної ради та депутат обласної ради від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Олександр Данильчук,  голова Березнівської райдержадміністрації Віталій Люшин та голова громадської організації «Березнівське об’єднання учасників бойових дій та АТО «УВО» Юрій Гов’ядовський. Про це повідомляє сайт Березнівської РДА.

news 19.12.2018 Rivnenshchyna Mykolai 12

На офіційному сайті Гощанської районної державної адміністрації опубліковані повідомлення про візити голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренко та народного депутата України, заступниці голови депутатської фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Ірини Луценко. Зокрема, йдеться про огляд будівництва Горбаківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, а також  привітання учнів й вихованців Горбаківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – ЗОШ І-ІІІ ступенів» зі святом Миколая й вручення подарунків: плазмовий телевізор трудовому колективу НВК, а 210 учням освітнього закладу та 51 вихованецю дитсадка «Дзвіночок» – солодощі.

news 19.12.2018 Rivnenshchyna Mykolai 13

На сайті Здолбунівської районної державної адміністрації розміщена інформація про привітання дітей зі святом. Зокрема, йдеться про подарунки від народного депутата України, члена «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Олександра Дехтярчука: «Долучився до акції і народний депутат від нашого округу Олександр Дехтярчук. Він подбав про подарунки для діток загиблих на Сході бійців з нашого району».

Також на сайті Здолбунівської РДА опублікований матеріал про привітання зі святом Миколая дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою (піклуванням). Ігрова програма для дітей була організованої «за сприяння» депутата Рівненської обласної ради від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Владислава Сухляка.

news 19.12.2018 Rivnenshchyna Mykolai 15

18 грудня відбулося свято для 250 дітей пільгових категорій, з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців будинку сімейного типу, дітей з інвалідністю, дітей, учасників АТО та дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. По завершенню свята діти отримали солодкі подарунки. При цьому, сказано, що свято відбулося «за сприяння  народного депутата України Василя Яніцького». Про це йдеться на сторінці у соцмережі Facebook Рокитнівської районної державної адміністрації.

news 19.12.2018 Rivnenshchyna Mykolai 16

На сайті Зарічненської районної державної адміністрації опублікована новина про привітання дітей з Днем Святого Миколая: «Анатолій Федорович [голова Зарічненської РДА] спільно з помічником народного депутата України Василя Яніцького – Володимиром Пюро та начальником служби у справах дітей Валентиною Конопліцькою – вручили діткам солодкі подарунки».

news 19.12.2018 Rivnenshchyna Mykolai 17 

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що після старту виборчої кампанії роздача подарунків може розцінюватися як дії, що мають ознаки підкупу виборців. Зокрема, відповідно до частини 6 статті 64 Закону України «Про вибори Президента»  забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей. Така передвиборна агітація або надання виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати чи не голосувати за певного кандидата або згадуванням його імені, вважається підкупом виборців.

 

За коментарями звертайтеся:

Михайло Балик, координатор спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області

тел.: 09383 38 345

e-mail: rivne@opora.org.ua

Олена Чудінович, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області

Веб-сайтФейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)