Рівненська ОПОРА запрошує на Круглий стіл з правоохоронцями

Дата: 11.11.2015

140226142449У четвер, 12 листопада о 11.00, у конференц-залі Будинку вчених (м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 17) відбудеться Круглий стіл на тему “Рівне напередодні повторного голосування на виборах міського голови”.

 

 

Участь у роботі Круглого столу візьмуть представники Громадянської мережі ОПОРА, правоохоронних органів та Рівненської міської виборчої комісії.

Під час Круглого столу спостерігачі ОПОРИ розкажуть про результати моніторингу виборчого процесу в Рівному.

Правоохоронці розкажуть про свою роботу в день голосування 15 листопада. Також будуть обговорені результати розслідування порушень виборчого законодавства, зафіксовані правоохоронцями до дня та в день голосування 25 жовтня.

Метою проведення Круглого столу є налагодження комунікації між спостерігачами та правоохоронцями стосовно активізації роботи поліції в ході виборчого процесу.

За коментарями звертайтеся:
Анатолій Бондарчук
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області
+380969187408
 
(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)
 
Довідково:                                                                                                                             
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android
 
___________________________
Прес-центр
Громадянської мережі ОПОРА