Рівненська ТВК скаржиться на нестачу коштів

Дата: 16.04.2013

budjetЧлени територіальних виборчих комісій Рівненщини скаржаться на недостатнє фінансування. 5 квітня обласна рада виділила для проведення довиборів на Рівненщині 1 мільйон 400 тисяч гривень. Зі слів голова обласної комісії Івана Долганського, ці гроші ТВК отримали лише 15 квітня. При цьому, вказаної суми не вистачає для нормальної роботи комісій.

Рівненська міська ТВК звернулася до голови обласної виборчої комісії з проханням сприяти у виділенні необхідних коштів для забезпечення проведення проміжних виборів. За словами голови міської ТВК Лариси Дем’янової, коштів для проведення виборів у окрузі №40 (м. Рівне) виділені не в повному обсязі. Загалом на проведення виборів не вистачає 49 тисяч гривень. З них: трохи більше 23 тисяч потрібно на оплату транспортних послуг, 18 тисяч – на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, більше 5 тисяч  – на оплату послуг зв’язку, 2 тисячі –  на оплату за використання друкованих ЗМІ.

В обласній раді погодилися виділити кошти, однак, лише 7 тисяч гривень на оплату транспортних послуг. На інші видатки додаткового фінансування не буде. Оплата комунальних послуг буде покриватися за рахунок міського бюджету.

Прес-центр
Громадянська мережа ОПОРА