Рівненський суд відхилив вимоги щодо проставлення штампа «Вибув» у бюлетенях

Дата: 24.10.2015

12049322 1071687692850551 8922637000923479855 n23 жовтня відбулося судове засідання Рівненського окружного адміністративного суду за позовом кандидата на посаду міського голови м. Корець Знаменця Володимира до Корецької міської виборчої комісії про зобов’язання прийняти рішення про внесення змін до виборчих бюлетенів на підставі постанови Житомирського апеляційного суду. За рішенням суду, у позові було відмовлено.

13 жовтня відбулося засідання Корецької міської виборчої комісії, під час якого, Корецька ТВК початку скасувала реєстрацію Дмитрук Людмили Миколаївни, згідно постанови Житомирського апеляційного адміністративного суду. Однак, за словами членів комісії, у рішенні суду не було зазначено, вилучити документи Дмитрук Л. М. Цим і аргументувала ТВК своє рішення, приймаючи постанову про нову реєстрацію кандидата.

Позовні вимоги обґрунтовані наявністю судового рішення щодо скасування реєстрації Дмитрук Людмли Миколаївни, яке не виконано відповідачем, оскільки не внесено зміни до виборчих бюлетені, зокрема проставлення штампа «Вибув».

У результаті, Рівненський суд постановив у задоволенні адміністративного позову Знаменця Володимира відмовити повністю. Судові рішення за наслідками розгляду судами першої інстанції справ набирають законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження, а у разі їх апеляційного оскарження – з моменту проголошення судового рішення суду апеляційної інстанції.

Відразу ж по закінченню судового засідання була реєстрована апеляційна скарга кандидата на посаду міського голови м. Корця Знаменця Володимира на постанову Рівненського окружного адміністративного суду від 23 жовтня 2015 року. У скарзі зазначено скасувати дану постанову та ухвалити нову постанову, якою задовольнити вимоги позивача повністю.

Постанову рішення Рівненського окружного адміністративного суду від 23 жовтня 2015 року можна переглнути тут.

За коментарями звертайтеся:
Анатолій Бондарчук
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області
+380969187408
(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)
Довідково:                                                                                                                             
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.

___________________________

Прес-центр
Громадянської мережі ОПОРА