Рівняни добились зменшення квартплати?!

Дата: 20.05.2011

ЖКП “Промислове” перерахувало тариф за свої послуги для мешканців. В результаті, за квітень громадяни заплатили комунальному господарству майже на 60% меншу суму.

 

 

Зменшення суми квартплати відбулося лише у ЖКП “Промислове”. Інші комунальні господарства подібних рішень не приймали. Це дає підстави вважати, що дії керівництва “Промислового” повязані із реалізацією на районі, який обслуговує ЖКП, кампанії “За чесний тариф”. Нагадаємо, що з початку березня  громадський правозахисник Сергій Волков спільно з Громадянською мережею ОПОРА почали консультувати рівнян стосовно складання актів-претензій на перерахунок тарифу. Детальніше про кампанію “За чесний тариф”, зразки необхідних документів та порядок їх подання можна знайти за посиланням: http://opora.rv.ua/content/view/433/48/.

Зважаючи, що кампанія викликала інтерес у мешканців Рівного, з  19 по 26 травня Сергій Волков консультує мешканців на майдані Незалежності. Перші дні роботи громадського правозахисника показали, що більшість рівнян неотримують послуг за які сплачують ЖЕКу. Відтак, уже найближчим часом буде підготовлено відповідні документи для перегляду тарифу. На даний момент, ОПОРА готує інформаційні запити, які мають надати  відповідь на питання, чому одні ЖКП зменшують тариф для мешканців, а інші продовжують вимагати кошти за ненадані послуги.

 

 

 

 

Громадський консультант, правозахисник

Сергій Волков

тел. 067 9266789 begin_of_the_skype_highlighting 067 9266789 end_of_the_skype_highlighting
e-mail: pgo2007@ukr.net

____________________________________________________________________________________________

Прес-центр

Громадянської мережі “ОПОРА”

тел. 43 07 18