Робоча зустріч оргкомітету антитютюнової коаліції

Дата: 10.03.2009
 У середу 11 березня о 14.00 відбудеться третє засідання оргкомітету Антитютюнової коаліції «Ми за Рівне без тютюнового диму». Захід відбудеться в Рівненському Молодіжному центрі, що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Соборна 14а.

 

 

Під час засідання оргкомітету планується обговорити питання затвердження кінцевого проекту рішення «Про впорядкування тютюнокуріння та зменшення шкідливого впливу куріння тютюнових виробів на здоров’я населення на території міста Рівне». Проект рішення буде подано на обговорення та затвердження в Рівненську міську раду.

 

Участь у засіданні Антитютюнової коаліції «Ми за Рівне без тютюнового диму» візьмуть: представники громадських організацій Рівного, депутатського корпусу міста та міських управлінь.

Довідкова інформація:

Антитютюнова коаліція «Ми за Рівне без тютюнового диму» – це відкрите та добровільне об’єднання громади м. Рівного з метою спільного вирішення проблеми тютюнової епідемії. Коаліція була утворена 29 січня 2009 року, наразі участь у ній приймають представники вісьмох громадських організацій, трьох міських управлінь та обласного центру здоров’я.

Наразі оргкомітет коаліції проводить моніторинг розміщення реклами тютюнових виробів, а також готується звернення до міського голови Рівного щодо перевірки законності розміщення кіосків для продажу тютюнових виробів.

 

За детальнішою інформацією звертайтесь до
координатора оргкомітету Антитютюнової коаліції
Андрія Токарського
за тел. 8(063) 617-96-93