У Корці за посаду міського голови змагатимуться «двійники»

Дата: 01.10.2015

65122824 151074600080ba5f29915f44c7149cc36fcf9c1204Корецька міська виборча комісії зареєструвала на посаду міського голови 4 кандидата, з яких двоє мають однакове прізвище та ім’я.

1 жовтня відбулося засідання виборчої комісії, на якій було прийнято рішення про реєстрацію чотирьох кандидатів на посаду міського голови. Серед них Дмитрук Людмила Миколаївна, яка є діючим міським головою Корця (висуванець від ВО «Батьківщина») та її «двійник» Дмитрук Людмила Євгеніївна, що була зареєстрована як самовисуванець. Також претендентами на керівника міста стали Знаменець Володимир Степанович (Радикальна партія Ляшка) й Марценюк Раїса Петрівна (Політична партія «За конкретні справи»).

Разом з тим, у місті Рівне на посаду міського голови зареєстровано кандидата Олега Ляшка, який, напередодні парламентських виборів у 2014 році, змінив своє прізвище. Колишній голова Радивилівської районної державної адміністрації, а тепер директор ТзОВ «Юридична фірма «Адвокат і закон» Олег Бернадський змінив своє прізвище та приймав участь у парламентських виборах по 154 виборчому округу, як кандидат Олег Ляшко.

Громадянська мережа ОПОРА вважає, що дії  з боку зареєстрованих кандидатів (Дмитрук Людмили Євгеніївни та Ляшка Олега Васильовича) є введенням в оману виборців , з метою «відтягування» голосів у рейтингових кандидатів, за рахунок спекуляції іменем діючого міського голови та відомого політика.

За коментарями звертайтеся:
Анатолій Бондарчук
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області
+380969187408
 
(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)
 
Довідково:
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства черезефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.
 
___________________________
Прес-центр
Громадянська мережа ОПОРА