У Рівному ОПОРА запрошує на прес-конференцію та круглий стіл з працівниками правоохоронних органів

Дата: 21.10.2015

1oondkh1KLl54uaFu0A4CSJHTQoSO Ih22 жовтня о 11:00 год. у конференц-залі газети «7 днів» (м. Рівне вул. Поштова, 2, 2 поверх) відбудеться прес-конференція Рівненського представництва Громадянської мережі ОПОРА на тему: «Рівненщина на передодні дня голосування: висновки спостерігачів», а о 11.30 розпочнеться круглий стіл з працівниками правоохоронних органів області щодо перебігу виборчого процесу та виявлених порушень.

На прес-конференції спостерігачі ОПОРИ розкажуть про результати моніторингу виборчого процесу в Рівненській області, зокрема, закцентують увагу на тенденціях виборчого процесу, виявлених порушеннях щодо умов проведення передвиборчої агітації, про зафіксовані факти підкупу виборців та використання технології «виборчої благодійності», зосередять увагу на «гарячих точках» протистоянь на цих місцевих виборах – вибори міського голови Костополя та Корця. Представники силових структур повідомлять про кількісні та якісні показники щодо розслідування випадків порушення виборчого законодавства.

Метою круглого столу є налагодження комунікації між спостерігачами та правоохоронцями, зокрема, стосовно активізації роботи міліції під час виборчого процесу та більш ефективного розслідування щодо виборчих порушень.

До участі в роботі круглого столу запрошуємо долучитися кандидатів та представників партій, які беруть участь у виборчому процесі, громадських активістів та журналістів, представників правоохоронних органів.

За коментарями звертайтеся:
Анатолій Бондарчук
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області
+380969187408
 
(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)
Довідково:                                                                                                                             
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android

__________________________

Прес-центр
Громадянської мережі ОПОРА