У Рівному вдруге зафіксовано спробу винесення бюлетеня

Дата: 25.10.2015

728494Вдруге, на виборчій дільниці №560912 , що знаходиться за адресою: м. Рівне вул. Боярка, 14, (дитячий садок №7, музичний зал), була зафіксована спроба виборцем Ігорем Гаценко винести бюлетені за межі виборчої дільниці.

 

 

Гаценко Ігор отримав 3 бюлетені, пройшов в кабіну для голосування, а вийшовши з неї, вкинув в скриньку для голосування 2 бюлетені. Третій бюлетень він зім’яв в руках, а пізніше порвав при свідках (членах ДВК і офіційних спостерігачах).

111n

В результаті, було викликано представників правоохоронних органів та складено відповідний акт. Згідно ч. 1  ст. 158Кримінального Кодексу України надання або отримання виборчого бюлетеня чи бюлетеня для голосування на референдумі особою, яка не має права його надавати чи отримувати, або викрадення чи приховування виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, або надання виборцю заповненого виборчого бюлетеня чи бюлетеня для голосування на референдумі, або голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз – караються штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

 

За коментарями звертайтеся:
Анатолій Бондарчук
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області
+380969187408
(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)
 
Довідково:                                                                                                                             
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android

____________________________

Прес-центр
Громадянської мережі ОПОРА