У Рівному відбудеться публічна дискусія щодо виборчої реформи

Дата: 03.04.2017

ElectReformChallenge cover

У вівторок, 4 квітня, об 11.00 у Інформаційно-освітньому просторі InfoHub (вул. Словацького, 3а) відбудеться публічна дискусія «#ВиборчаРеформаChallenge». Захід організовує Громадянська мережа ОПОРА спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES).

Попри те, що парламентські політичні сили, Президент, Уряд неодноразово підкреслювали необхідність впровадження пропорційної системи з відкритими списками, відповідні положення досі не реалізовані. Бездіяльність Верховної Ради та парламентських фракцій у сфері виборчої реформи ставить під сумнів щирість намірів політичних еліт в цілому. Парламентська Асамблея Ради Європи вкотре закликала до прийняття єдиного виборчого Кодексу та пропорційної виборчої системи, як одного з ключових індикаторів спроможності країни до реформ.

Неурядові організації в черговий раз закликають парламент до прискорення реформування виборчого законодавства та проводитимуть фахові консультації з місцевими політичними групами, експертами, організаторами виборчого процесу. Результати обговорень будуть систематизовані та надані на розгляд робочій групі з реформування виборчого законодавства, керівництву ВРУ, лідерам фракцій та народним депутатам.

У дискусії візьмуть участь: (обираєте експертів, які будуть на вашому заході)
• Олександр Клюжев, аналітик Громадянської мережі ОПОРА;
• Денис Ковриженко, старший радник з юридичних питань IFES.

Запрошуються до участі у дискусії народні депутати, представники органів місцевого самоврядування, політичних партій, громадських організацій та журналісти.

За коментарями звертайтеся:

Андрій Токарський,
Громадянська мережа ОПОРА у Рівненській області
тел. 063 617 96 93

_________________________
Прес-центр
Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області
Олександр Мельничук
тел. 097 719 09 10