У Рівному «Відсіч» мстила за розкол країни

Дата: 10.09.2012

vidsich logoМешканці столиці приїхали до Рівного щоб агітувати проти Партії регіонів та народних депутатів, що проголосували за прийняття мовного закону.

8-9 вересня активісти громадського руху «Відсіч» розклеювали у Рівному листівки «Чому не можна голосувати за Партію регіонів». В тексті листівок наводиться 8 аргументів проти даної політичної сили.

Активіст громадського руху «Відсіч» Роман зазначив, що після того, як Партія регіонів проголосувала замовний закон, активісти руху розпочали всеукраїнську кампанію «Помста за розкол країни». Мета кампанії полягає у пониженні рейтингів народних депутатів та політичних партій, які голосували за законопроект про засади державної мовної політики, а також у пониженні рейтингів та іміджу інших осіб, що своїми діями сприяли прийняттю законопроекту. Кампанія розпочалася у травні 2012 року, внесення законопроекту за засідання Верховної Ради України. Прийняття закону підштовхнуло активістів громадського руху «Відсіч» розпочати роботу в областях. Представники руху мандрують по містах щоб агітувати проти Партії регіонів.

vidsich rivneСвою діяльність у Рівному представники громадського руху обмежили розклеюванням листівок проти Партії регіонів

– Ми приїхали в Рівне з Києва, – розповідає представник руху «Відсіч» Роман. – У цьому обласному центрі у нас поки немає активістів. Сьогодні до акції долучилася місцева молодь. У подальшому ми, можливо, когось знайдемо і вони будуть працювати самостійно, а ми тільки будемо допомагати.

За коментарями звертайтеся:
Анатолій Бондарчук
Координатор виборчих програм ОПОРИ у Рівненській області
096 918 74 08