У Здолбунові архієпископ дякував кандидату

Дата: 29.08.2012

zdolbuniv 28 0828 серпня на службі у Свято-Успенському Храмі міста Здолбунова архієпископ Рівненський та Острозький Іларіон дякував кандидату.

Крім духовенства та мирян на літургії також були присутніми кандидат у народні депутати по 154 виборчому округу Данило Корилкевич та голова Здолбунівскої РДА Віталій Шуль. Владика Іларіон подякував кандидату за допомогу храмам.

– Дякую за сьогоднішню підтримку, бо ми вже вкотре у Здолбунові проводимо таке гарне свято, – розпочав свою проповідь Іларіон. – А Данилу Михайловичу (Корилкевичу, – авт.) дякую за те, що не дивлячись ні на які спокуси, а їх є багато, Данило Михайлович ніколи не відкидає наші прохання і завжди, по можливості, допомагає нашим храмам.

Після архієпископа слово отримав і сам кандидат. Данило Корилкевич нагадав присутнім, що він вкладає кошти у розбудову та відновлення храмів і запевнив.

– Сьогодні ми багато робимо для того, щоб храми наші процвітали, – каже кандидат по 154 виборчому округу. – Надаємо кошти, заклали камінь на Гурбах, щоб побудувати храм.

За коментарями звертайтеся:
Анатолій Бондарчук
Координатор виборчих програм ОПОРИ у Рівненській області
096 918 74 08