В Костополі поширюють антипіар та псують зовнішню рекламу

Дата: 15.10.2014
 chornyi pr-1Проти кандидата в народні депутати по 156-ому виборчому округу (Березнівський, Костопільський та Сарненський райони) Олександра Данильчука невідомі особи поширюють листівки з анти піаром. Також спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА фіксують масове псування зовнішньої реклами кандидата. Олександр Данильчук йде до Верховної Ради України за підтримки політичної партії «Блок Петра Порошенка».

 
 
Вночі, 10 жовтня невідомі у Костополі розмалювали банер кандидата у народні депутати України по виборчому округу №156 Олександра Данильчука. Відтак, агітаційний надпис отримав зовсім інший зміст: «Костопільщина не обирає сміття». Інші біл-борди з політичною рекламою кандидата в м. Костопіль були закидані брудом.
 
danulchuk kostopil2
 
danylchuk kostopil1
 
Вчора в м. Костопіль також був виявлений буклет, що містить ознаки «чорного» PR. В листівці значиться: «Народ зробив всій вибір. Корупціонера і зрадника Данильчука на смітник історії!». Жодних вихідних даних на листівці немає.
 
lustivka danulchuk
 
Нагадаємо, на черговій сесії Рівненської обласної ради, що відбулась 26 вересня, кілька сотень активістів «Правого сектору», УНСО та політичної партії «Воля» схопили Олександра Данильчука в залі засідань, і, звинувативши його у співпраці з регіоналами, вимагали скласти повноваження депутата обласної ради. Під вигуки «Ганьба» Олександра Данильчука викинули у смітник та зірвали депутатський значок.
 
Громадянська мережа ОПОРА зазначає, що у відповідності до п.25 ст.74 Закону України «Про вибори народних депутатів України» перешкоджання здійсненню права на проведення передвиборної агітації, а також порушення встановленого законом порядку проведення такої агітації тягнуть за собою відповідальність, встановлену законами України. 
 
За детальнішою інформацією звертайтесь до
Координатора спостереження за Позачерговими виборами народних депутатів України у Рівненській області
Анатолія Бондарчука
т. (096) 918-74-08
 
 
Довідково:
Позачергові вибори народних депутатів України проводяться у загальнодержавному багатомандатному окрузі та 213-ти одномандатних виборчих округах на всій території України. Разом з тим, відповідно до ст.8 Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», вибори не організовуються і не проводяться на тимчасово окупованій території АР Крим (округи №1-10) і м. Севастополь (округи №224-225).
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з вересня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Організація співпрацює з понад 200 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться ще більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.