В Рівному поширюють неправдиві смс про зняття кандидата

Дата: 26.10.2014

Сьогодні в день голосування рівняни отримують смс з повідомленням, що кандидат Олег Осуховський, що йде до Верховної Ради України за підтримки ВО «Свобода» знімає свою кандатуру на користь самовисуванця Олега Червонюка. В смс також значиться, що Олег Червонюк предствляє Блок Петра Порошенка.

 

 

В штабі Олега Осуховського інформацію про зняття кандидата спростовують. Наразі в міліцію подана заява про правопорушення.

 sms osuch

 

За детальнішою інформацією звертайтесь до
Координатора спостереження за Позачерговими виборами народних депутатів України у Рівненській області
Анатолія Бондарчука
т. (096) 918-74-08

Довідково:
Позачергові вибори народних депутатів України проводяться у загальнодержавному багатомандатному окрузі та 213-ти одномандатних виборчих округах на всій території України. Разом з тим, відповідно до ст.8 Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», вибори не організовуються і не проводяться на тимчасово окупованій території АР Крим (округи №1-10) і м. Севастополь (округи №224-225).
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з вересня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Організація співпрацює з понад 200 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться ще більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.