В Рівному розкажуть як стати волонтером

Дата: 20.11.2014

volonterРівненська міська молодіжна громадська організація «Центр стажування та волонтеріату» оголошує набір для участі в проекті «Майстерня мобільних волонтерів». Реалізація даного проекту відбувається за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому.

До участі в проекті запрошуються студентська молодь, громадські активісти та всі бажаючі для кого є цікавою тема волонтерста.

Тренінг відбудеться о10:00 22 листопада 2014 року  в приміщенні НУВГП (1й корпус) за адресою м. Рівне, вул. Соборна 11, конференц зала.


До участі в проекті потрібно до 18.00 21 листопада 2014 року заповнити он-лайн анкету.
https://docs.google.com/forms/d/11tfhuxRaf5d6E0TAQBnnFU8Y6qpdYy56CDEo-8J4Kvo/viewform
Мета проекту полягає у підвищенні громадської активності в місті через популяризацію волонтерського руху.


Під час заходу учасникам тренінгу про різні форми волонтерського руху, кращі практики проведення волонтерських акцій в міста та області, про можливість стати волонтером за кордоном, як правильно організувати акції, поширювати інформацію про захід у ЗМІ, мобілізовувати людей через соціальні мережі розкажуть Юрій Дюг (Допомога армії – Рівне), Святослав Клічук («Захистимо Рівне»), Микола Орлов (Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН»), Тимур Тимченко («Яскраво») Андрій Токарський (Громадянська мережа ОПОРА), Маргарита Горло-Беседюк (Асоціація інформації та розвитку), Мар’яна Рева (БФ «Скарбниця Надії»), Олександр Мельничук (ERVE.ua).


За додатковою інформацію звертайтеся до:
Анатолій Бондарчук за тел. (096) 918 74 08
Сергій Сабо за тел.. (068) 662 18 32.