В Рівному замінували виборчу дільницю

Дата: 26.10.2014
Сьогодні, в день голосування, міліціонер дільниці № 56101, що знаходиться в Рівненській обласній дитячій лікарні за адресою вул. Київська 60 (152-ий виборчй округ), отримав інформацію про можливе замінування дільниці.

 
Повідомлення про замінування отримав на свій мобільний телефон міліціонер, який чергує на дільниці, яка розташована у дитячій обласній лікарні. У першому СМС-повідомленні йшлося, що біля нього розташований вибуховий пристрій. За кілька хвилин надійшла інша «есемеска». У ній міліціонеру радили звернути увагу на жінку, яка одягнута у сіре палто. Правоохоронець повідомив про це своїм колегам. На місце пригоди виїхали і міліція, і рятувальники, і піротехніки.
 
Як повідомили у самій дільничній виборчій комісії, після повідомлення про замінування дільницю закрили і не пускають туди виборців. Всього роботи по пошуку вибухівки тривали понад годину. Втім, самі члени ДВК залишилися на місці. Зранку там встигли проголосувати 17 людей, а загалом же зареєстровано виборців на цій дільниці 57 — це переважно працівники дитячої лікарні та мами, які лікуються разом із дітьми. Голосування на дільниці наразі відновлено.
 
Саму дитячу лікарню не евакуйовували.
 
 
 
За детальнішою інформацією звертайтесь до
Координатора спостереження за Позачерговими виборами народних депутатів України у Рівненській області
Анатолія Бондарчука
т. (096) 918-74-08
 
 
Довідково:
Позачергові вибори народних депутатів України проводяться у загальнодержавному багатомандатному окрузі та 213-ти одномандатних виборчих округах на всій території України. Разом з тим, відповідно до ст.8 Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», вибори не організовуються і не проводяться на тимчасово окупованій території АР Крим (округи №1-10) і м. Севастополь (округи №224-225).
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з вересня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Організація співпрацює з понад 200 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться ще більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.