Виставка фоторобіт “Від Майдану до Війни” присвячена пам’яті загиблого героя Віктора Гурняка

Дата: 13.02.2015

received 1020512110388322918 лютого о 15:00 у Виставковій залі Міського будинку культури відбудеться відкриття виставки фоторобіт “Від Майдану до Війни” загиблого героя Віктора Гурняка.

Автор світлин пластун, фотокореспондент, боєць батальйону «Айдар» ­ Віктор Гурняк, який загинув у жовтні 2014 р. на Луганщині, вивозячи поранених вояків АТО з місця бою. Останні, зроблені ним знімки, знайшли на його фотоапараті вже після смерті. Ними завершуватиметься виставка, яка, відповідно до подій, буде розташована у хронологічному порядку.

Зараз ці виставки мандрують усім світом. Вже відбулись експозиції в Мюнхені, Варшаві, Чикаго… Одна виставка подорожує Україною: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль.  Метою виставки є показати феноменальну особистість Віктора. Тут фактично відображений останній рік його життя, починаючи від Майдану і  закінчуючи останньою його фотографією тієї фатальної машини, через яку Віктор загинув. Інша ціль стоїть, зокрема, це вже закордоном – показати, що відбувається в Україні, через те,  що він дуже хотів змін в країні і розумів, що для цього треба працювати, працювати і ще раз працювати. Сьогодні Віктора з нами нема, але він далі працює на благо України.

Окрім того, в день відкриття експозиції відбудеться показ короткометражного фільму про життя автора світлин Віктора Гурняка.

Виставка триватиме з 18 по 28 лютого (з 12:00 до 17:00) у Виставковій залі Міського будинку культури (м. Рівне, вул. Соборна 3д).

ВХІД ВІЛЬНИЙ!!!

З повагою,
Наталія Лозовська
lozovska-n@mail.ru
тел. 22-68-29

_________________________________
Прес – центр
Громадянської мережі ОПОРА
e-mail: rivne@opora.org.ua