Як депутати від Рівненщини комунікують із зацікавленими сторонами: ОПОРА презентує результати дослідження

Дата: 16.04.2021

20 квітня Громадянська мережа ОПОРА проведе онлайн-презентацію результатів дослідження практик комунікації депутатів від Рівненщини з виборцями та іншими зацікавленими сторонами.

Експерти ОПОРИ у рамках проєкту «Депутат на зв’язку» проаналізували, як парламентарі, які представляють нашу область у парламенті, комунікували із органами місцевого самоврядування та мешканцями протягом серпня 2020 року – грудня 2020 року – наскільки часто і про що. Дослідження проводилося шляхом аналізу соціальних мереж депутатів, аналізу відповідей на запити щодо отримання публічної інформації та безпосереднього спілкування з парламентарями.

У фокус потрапили депутати-мажоритарники від Рівненщини Олександр Ковальчук, Роман Іванісов, Олександр Аліксійчук, Віктор М’ялик, Сергій Литвиненко та депутатки, обрані за списком політичних партій Соломія Бобровська та Яна Зінкевич.

Під час презентації  результатів дослідження обговоримо:

  • Хто з депутатів найчастіше інформує виборців про свою діяльність?
  • Чи активно депутати залучають до дискусії у соціальних мережах виборців?
  • Які рекомендації розробила ОПОРА для покращення форм комунікації депутатів з різними групами?

Також під час заходу розкажемо про спеціально розроблений дистанційний навчальний курс «Депутат на зв’язку» та платформу для системної комунікації з виборцями ПОРАДА.

Курс «Депутат на зв’язку» вчить системній та якісній взаємодії з виборцями та іншими зацікавленими сторонами у форматі публічних консультацій з метою пошуку найбільш оптимальних рішень, які будуть враховувати різноманітні інтереси. Курс буде цікавий як парламентарям та членам їх команди, так і представникам органів місцевого самоврядування, громадським активістам, журналістам та всім виборцям.

Платформа ПОРАДА створена Громадянською мережею ОПОРА, щоб надати майданчик для консультування депутатів з виборцями. За допомогою платформи кожен народний депутат та парламентський комітет зможе радитися з громадянами щодо конкретного законопроєкту, визначення напрямків залучення бюджетних коштів чи вирішення інших важливих питань.

Презентація відбудеться 20 квітня о 11:00 годині на платформі Zoom за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/85356193473?pwd=MjlXcGpvUytWZFhSQ1pJdUZMNEV3Zz09 (Meeting ID: 853 5619 3473, Passcode: 479591).

Також трансляція відбудеться на Facebook-сторінці Громадянської мережі ОПОРА/Рівне.

 

За коментарями звертайтеся,

Анна Калаур, координаторка проєкту «Депутат на зв’язку»  у  Рівненській області

тел. 0957535937

електронна пошта annkalaur@gmail.com


Довідково: Проєкт «Депутат на зв’язку» реалізується Рівненською обласною організацією Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА» в межах Програми USAID РАДА, що виконується Фондом Східна Європа.