Як жителі Рівненщини сприймають парламент та депутатів в умовах воєнного стану: ОПОРА і ПОЛІС презентують результати дослідження

Дата: 04.07.2023

Наскільки жителі області обізнані, хто їх народний депутат, звідки черпають інформацію про діяльність парламентарів, що вважають найбільшим пріоритетом у їх роботі, яких каналів комунікації з депутатами потребують – про все це і не тільки, можна буде дізнатись на обговоренні результатів дослідження ОПОРИ 11 липня о 11:00 годині у приміщенні Рівненської обласної бібліотеки для молоді (м. Рівне, вул. Київська, 18). Також запланована онлайн-трансляція на fb-сторінці Громадянської мережі ОПОРА/Рівне.

Під час заходу заплановано презентувати дослідження сприйняття громадянами ролі парламенту та народних депутатів в умовах воєнного стану, яке протягом квітня-червня 2023 року провела Школа політичної аналітики «Поліс» в межах проекту «Практична аналітика для парламенту», який реалізовує Громадянська мережа ОПОРА у Рівненській області. Для цього опитали більше 1200 мешканців області, а ще провели 12 експертних інтерв’ю із представниками органів місцевого самоврядування, бізнесу та самими парламентарями.

Також учасники заходу матимуть нагоду обговорити ефективні форми комунікації та взаємодії виборців з парламентарями.

Спікери:

  • Віталій Лебедюк, представник Школи політичної аналітики «ПОЛІС»,
  • Андрій Токарський, керівник Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області,
  • Олександр Аліксійчук, народний депутат фракції «Слуга Народу», представник виборчого округу № 154,
  • Олександр Ковальчук, народний депутат фракції «Слуга Народу», представник виборчого округу № 152.

 

Захід буде цікавий як представникам громадського сектору, бізнесу, органів місцевого самоврядування, так і всім активним громадянам. 

 

За детальнішою інформацією звертайтеся:

 

Алла Максимчук, асистентка проєкту «Практична аналітика для парламенту»,

alla.maksymchuk604@gmail.com, у темі листа вкажіть «щодо Академії практичної аналітики»

 

Мирослава Клічук, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області,

myroslava.klichuk@gmail.com 

 

Довідково: Проєкт «Практична аналітика для парламенту» реалізується Рівненською обласною організацією Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА» в межах Програми USAID «РАДА: наступне покоління», що виконується ГО «Інтерньюз Україна». Детальніше про Програму: https://internews.ua/ranghttps://www.facebook.com/usaidradaprogram/