Запрошуємо до участі у Літньому таборі електронної демократії E-DemLab

Дата: 01.08.2016
5656565 1024x404
Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошує до участі у чотириденному Літньому таборі е-демократії, що відбудеться  неподалік Вінниці з 4 по 7 серпня. 

 
Табір організовано у рамках проекту «Лабораторія електронної демократії» за підтримки Швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP та Фонду Чарльза Стюарта Мотта. 
 
Мета проведення: напрацювання дієвих та корисних інструментів для залучення громадян до процесів прийняття рішень, громадського контролю, їхньої взаємодії для вирішення таких питань зокрема:
Інформаційне «виключення» різних категорій населення;
Технічні рішення для активних мешканців житлових комплексів (ОСББ, ОСН, окремі активісти);
Раціоналізація процесів прийняття рішень та візуалізація результатів (автоматизація «відсіювання» альтернатив, аналізу ризиків та передбачених результатів, робота з електронними картами, маркування);
Safe Environment – інструменти екологічного моніторингу на рівні окремих житлових комплексів.
 
Учасники: представники громадських організацій та ІТ-сектору, науковці, студенти старших курсів (переважно технічні спеціальності)
 
Кількість учасників: 50 осіб
 
Тривалість: 4-7 серпня
 
Організатори забезпечують проживання учасників у будиночках та комплексне харчування, а також відшкодування проїзду в межах вартості купейних квитків, але не більше 500 грн. на одну особу.
 
Для участі у таборі необхідно заповнити АПЛІКАЦІЙНУ ФОРМУ до 2 серпня. Основний критерій відбору – наявність достатнього рівня обізнаності та навиків для 
вирішення вищезазначених питань шляхом використання ІКТ, а також готовність працювати в одній з чотирьох груп над формуванням конкретних технічних рішень. 
 
Будь ласка, зверніть особливу увагу на ці питання, заповнюючи аплікаційну форму. 
 
За додатковою інформацією звертайтесь до Вадима Жигадло, координатора проекту, за тел. +38 (0432) 69 44 32.