20 воркшопів на 20 міст: ОПОРА навчить, як контролювати депутатів

Дата: 26.01.2017

rada4you NEW

10 лютого Громадянська мережа ОПОРА скликає журналістів та громадських активістів до Києва на дводенний воркшоп. Будемо вчитись контролювати депутатів за допомогою онлайн-сервісу «Rada4you: вони голосують для тебе».

Відвідавши дводенний освітній захід, ви навчитеся:

– ловити депутатів на слові (чи голосують за ті політики, які підтримують декларативно);
– де брати інформацію про якість законопроектів;
– як визначатися із важливими темами;
– як можна практично застосувати інформацію про голосування депутатів;
– які сервіси спрощують аналітичну роботу з даними про голосування депутатів
та багато іншого.

Претендентів на це навчання буде відібрано за результатами онлайн-реєстрації. Для гостей з інших населених пунктів проїзд та поселення відшкодовується.

Важливо! Участь у тренінгу означає вашу згоду на проведення схожого заходу у своєму місті. Громадянська мережа ОПОРА надасть усі необхідні тренінгові матеріали.

Більш детальну інформацію з програмою воркшопу та списком спікерів можна буде отримати після заповнення онлайн-форми та остаточного відбору учасників організаторами.

Зазначений вище захід – це перший воркшоп із серії «20х20». Схожі заходи впродовж найближчих місяців відбудуться загалом у двох десятках українських міст.

Питання та пропозиції пишіть нам на мейл rada4you@opora.org.ua. Новини ініціативи шукайте на сайті https://rada.oporaua.org.
__________________
*Примітка. Кампанія «IT tools help to monitor elected officials/ІТ-інструменти допомагають моніторити народних обранців» втілюється Громадянською мережею ОПОРА у співпраці з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин за фінансової підтримки Уряду Канади.
**Довідка. Портал-сервіс «Rada4you: вони голосують для тебе» був розроблений OpenAustralia Foundation, незалежною позапартійною неприбутковою організацією. Цей портал базується на ідеї та платформі австралійського проекту They Vote For You, який, у свою чергу, створений на основі британського сайту UK Public Whip site (започаткований Francis Irving та Julian Todd у 2003 році). Велика подяка National Democratic Institute (NDI), чиї пожертви зробили можливим розвиток української версії цього міжнародного проекту.
«Rada4you: вони голосують для тебе» був створений партнерами Громадської мережі ОПОРА Henare Degan, Matthew Landauer, Luke Bacon, Katherine Szuminska за координації та консультацій Mario Mitre та Jean-Noé Landry. Адаптація сайту до українського контексту та його переклад з англійської виконані Юрієм Лісовським, Оленою Рибій та Надією Вірною.
Забезпечення функціонування, його наповнення та поновлення здійснюють Надія Вірна та Геннадій Кондратенко.