У Рівному відбудеться інформаційний форум, присвячений стандартам роботи парламентських партій в Україні

Дата: 22.05.2016
standarty roboty polit party
 
24 травня 2016 року об 11:30 у приміщенні Інформаційно-освітнього простору «ІнфоХаб» (м. Рівне, вул. Словацького, буд. 3а, 1-й поверх, офіс 7) відбудеться інформаційний форум на тему “Парламентські партії в Україні: стандарти роботи на всеукраїнському та регіональному рівнях. Досвід Рівненської області”.

 
Під час заходу представники Громадянської мережі ОПОРА презентують Всеукраїнську карту контактів приймалень парламентських партій та 198 депутатів, обраних за мажоритарними округами та представлять аналітику щодо ситуації з приймальнями партій та депутатів як по Україні, так і конкретно у Рівненській області.
 
Під час заходу учасники обговорять стандарти належної роботи та практичні проблеми діяльності парламентських партій на регіональному рівні, а також торкнуться питання державного фінансування політичних партій. 
 
До участі у заході запрошуються представники політичних партій, які представлені на Рівненщині, представники ЗМІ, громадські активісти, які цікавляться тематикою роботи  місцевих осередків політичних партій. 
 
Захід здійснюється Громадянською мережею ОПОРА за підтримки Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» (виконується Фондом Східна Європа).
 
За коментарями звертайтеся:
Андрій Токарський
067 9131505
063 6179693
 
Моніторинг парламенту | Веб-сайт| Фейсбук | Твіттер
(#рада8; #rada8; #opora; #опора)
 
Довідково:
У 2016 році по всій Україні – у 24 областях та м. Києві Громадянська мережа ОПОРА реалізує інформаційно-просвітницький та моніторинговий проект, який здійснюється у рамках Програми USAID РАДА: Підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво, що виконується Фондом Східна Європа. Проект спрямований на залучення громадян до парламентського процесу, підвищення їх поінформованості про діяльність Верховної Ради України, парламентських партій на народних депутатів України. Відбір депутатів, щодо діяльності яких здійснюється моніторинг, відбувався за критеріями пропорційного представництва усіх парламентських сил, гендерного представництва, попередніх показників активності у окрузі.