АНОНС Публічна дискусія: “Громада і депутати мажоритарники Рівненщини: пошук взаємодії через призму округу”

Дата: 21.04.2016

SYDNEYAUSTjhgRALIA

26 квітня 2016 року о 11 годині у приміщені інформаційно освітнього простору «ІнфоХаб» (м. Рівне, вул. Словацького, буд. 3а, перший поверх, офіс №7) відбудеться публічна дискусія на тему “Громада і депутати мажоритарники Рівненщини: пошук взаємодії через призму округу”.

Представники Громадянської мережі ОПОРА презентують мету моніторингової кампанії ОПОРИ у 105 виборчих округах 24 областей України і м. Києва та перші результати моніторингу депутатів мажоритарників Рівненської області. Під час заходу буде проведене обговорення функцій депутатів та механізмів участі громадян у законодавчому процесі, можливостей взаємодії виборців з народними депутатами, а також проблем територіальної громади, які можуть бути вирішені на рівні парламенту, за участі народних депутатів України, посадових осіб органів місцевого самоврядування, громадських активістів.

 До участі у заході запрошені:

Олег Осуховський– народний депутат України
Юрій Вознюк – народний депутат України
Олександр Дехтярчук– народний депутат України
Василь Яніцький– народний депутат України
Сергій Євтушок– народний депутат України

Захід здійснюється Громадянською мережею ОПОРА за підтримки Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» (виконується Фондом Східна Європа).

За коментарями звертайтеся:
Андрій Токарський
067 9131505
063 6179693

Моніторинг парламенту | Веб-сайт| Фейсбук | Твіттер

(#рада8; #rada8; #opora; #опора)

Довідково:
У 2016 році по всій Україні – у 24 областях та м. Києві Громадянська мережа ОПОРА реалізує інформаційно-просвітницький та моніторинговий проект, який здійснюється у рамках Програми USAID РАДА: Підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво, що виконується Фондом Східна Європа. Проект спрямований на залучення громадян до парламентського процесу, підвищення їх поінформованості про діяльність Верховної Ради України, парламентських партій на народних депутатів України. Відбір депутатів, щодо діяльності яких здійснюється моніторинг, відбувався за критеріями пропорційного представництва усіх парламентських сил, гендерного представництва, попередніх показників активності у окрузі.

_________________________
Прес-центр
Громадянської мережі ОПОРА