Доступність публічної інформації в селах Дубенського району

Дата: 08.02.2012

Vkazivniy znak OnishnivkiviУ Дубенській районній раді стверджують, що врахували рекомендації моніторинговому звіту Громадянської мережі ОПОРА щодо впровадження Закону  України «Про доступ до публічної інформації» в Рівненській області та працюють над їх усуненням. Окрім того розпочали роботу над  покращенням забезпечення доступу до публічної інформації в селах району.

Голови сільських та селищних рад  Дубенського району приймали участь у роботі «Круглих столів» на тему виконання закону «Про доступ до публічної інформації». Про це ОПОРУ  повідомив голова  

 Дубенської районної ради Олександр Дехтярчук. Він зазначив, що подібні заходи відбуваються з метою вдосконалення роботи та недопущення порушень чинного законодавства у сфері доступу до публічної інформації. Пан Дехтярчук також запропонував ОПОРІ долучитися до роботи «Круглих столів» з метоюінформування  селищних, сільських голів про найпоширеніші та типові порушення, які були зафіксовані організацією під час моніторингу стану виконання закону у шести районах Рівненської області.  При цьому він повідомив, що недоліки виявлені в роботі районної ради виконавчим апаратом враховані і виправляються. Зокрема, завдяки результатам моніторингу було належним чином облаштовано місця для роботи з публічною інформацією та допрацьовано наповнення офіційної веб-сторінки районної ради. На засіданні президії Дубенської районної ради розглянуто питання можливості внесення змін до Регламенту. Проект відповідного рішення готується до розгляду.

Прес-центр
Громадянська  мережа ОПОРА
тел. 430718