Громадський бюджет у місті Рівному. Публічне обговорення

Дата: 05.07.2016
budget discuss pic
У четвер, 7 липня, об 11.00 в Інформаційно-освітньому просторі InfoHub (вул. Словацького, 3а) відбудеться публічне обговорення положення «Про Громадський бюджет у місті Рівному».

 
До участі запрошуються депутати Рівненської міської ради, громадські активісти, журналісти та усі зацікавлені у впровадженні у Рівному Громадського бюджету («бюджету участі»).
 
Нагадаємо, що за ініціативи Громадянської мережі ОПОРА та міських депутатів наприкінці травня в Рівному розпочалася робота над розробкою положення про громадський бюджет міста Рівного.
  
– Громадський бюджет повинен стати інструментом залучення мешканців до участі в управлінні містом. Завданням має бути не розподіл частини бюджетних коштів за участі громадян, а першочергово зробити бюджетний процес зрозумілим та максимально прозорим. Через це дати розуміння для кожного коли та як він може впливати на формування бюджету міста Рівного та де і що потрібно контролювати, – пояснює член Координаційної ради Громадянської мережі ОПОРА Андрій Токарський.
 
Зазначимо, що наразі підготовлене положення «Про Громадський бюджет у місті Рівному». Усі, хто має пропозиції та зауваження до положення – просимо писати їх в групі Громадський бюджет / Рівне на Facebook або надсилати на електронну скриньку a.tokarskyj@opora.org.ua з темою «Громадський бюджет».
 
Детальніше про те, що таке Громадський бюджет – у нашому матеріалі.
 
За коментарями звертайтеся:
Андрій Токарський, Громадянська мережа ОПОРА
0679131505, 0636179693
_________________________
Прес-центр
Громадянської мережі ОПОРА