Обсяг Громадського бюджету Рівного становитиме 10 мільйонів гривень

Дата: 31.08.2016

rv budget1
У вівторок, 30 серпня, в Рівненській міській раді відбулася в робоча нарада щодо підготовки до прийому проектів в рамках Громадського бюджету міста Рівного. Представникам інформаційно-аналітичного відділу Рівнеради, депутатам та громадським активістам було представлено електронну систему, через яку відбуватиметься подача проектів. Також було визначено мінімальний та максимальний бюджет одного проекту.

В ході наради було запропоновано, що в рамках Громадського бюджету існуватиме поділ на малі та великі проекти, відповідно до обсягу фінансування, необхідного для реалізації проекту.

Бюджет малого проекту становитиме від 0 грн. до 250 тисяч гривень, а великого – від 250 тисяч гривень до 1 млн. 250 тисяч гривень.

Відповідні зміни будуть внесені до Положення про Громадський бюджет Рівного.

Загальний обсяг Громадського бюджету, за попередніми оцінками, становитиме 10 мільйонів гривень.

Подавати проекти можна буде як в он-лайн режимі (через інтернет), так і оф-лайн, заповнивши заявку вручну.

Нагадаємо, що подача проектів розпочнеться 15 вересня і триватиме три тижні, до 6 жовтня.

Наразі, коли до старту подачі проектів залишається трохи більше двох тижнів, триватиме етап активних консультацій для працівників міської ради, депутатів, чиновників управлінь та громадських активістів з метою роз’яснення правил подачі проектів, їх доопрацювання та голосування за них.

Крім того, до 12 вересня триватиме збір пропозицій щодо кандидатур до складу координаційного комітету Громадського бюджету. Цей колегіальний орган відповідатиме за відбір кращих проектів, які потім будуть профінансовані з міського бюджету.

Пропозиції щодо кандидатур потрібно подавати письмово у каб. №106 у приміщенні виконавчого комітету Рівненської міської ради за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12а або на електронну пошту poluhovich@ukr.net (Контактна особа Полюхович Микола Васильович).

За коментарями звертайтеся:
Андрій Токарський, Громадянська мережа ОПОРА
тел. 063 617 96 93
________________________
Прес-центр
Громадянської мережі ОПОРА