Оголошено конкурс «Муніципальна енергетична реформа» в Україні

Дата: 04.02.2014

USAID MPОголошено конкурс на участь міст в Проекті «Муніципальна енергетична реформа» в Україні (МЕР). Проект впроваджується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), компанія-виконавець Проекту – International Resources Group (IRG). Проект вартістю 14,5 млн. доларів США розрахований на 4 роки.

Одним з важливих елементів реалізації Проекту USAIDМЕР є робота з містами-партнерами для покращення ефективності використання енергетичних ресурсів у місті через навчання та надання допомоги у розробці Планів дій сталого енергетичного розвитку. Ці плани базуватимуться на енергетичних аудитах систем енергопостачання та систем надання комунальних послуг. Крім того, Проект USAIDМЕР надасть містам підтримку у створенні системи муніципального енергетичного менеджменту та допоможе в залученні фінансів на реалізацію заходів, визначених у Планах дій сталого енергетичного розвитку.

Проект USAIDМЕР пропонує містам України подати заявки на участь у конкурсному відборі міст-партнерів Проекту, які відповідають таким критеріям:

  • Кількість населення міст від 100 000 до 1 000 000;
  • Місто зацікавлене в інвестиціях у муніципальні проекти з підвищення енергетичної ефективності та/або чистої енергії (із залученням міжнародних фінансових установ, банків або приватних інвесторів);
  • Місто долучилося або планує долучитися до Угоди мерів.

Зацікавлені у співпраці міста мають надіслати заповнені анкети до 18:00 7 лютого 2014 року до Проекту USAIDМЕР на поштову адресу International Resources Group: 01004, Київ, вул. Льва Толстого 9-а.

Довідки за телефоном 044-596-596-0 (офісу Проекту USAIDМЕР).

Форма заявки для участі у процесі відбору