Рада реформ Рівного обговорила із представниками міської ради проведення публічних консультацій

Дата: 16.12.2020

15 грудня  відбулася зустріч представників коаліції Рада реформ Рівного з керівниками  управлінь Рівненської міської ради та міським головою Олександром Третяком щодо публічних консультацій. Учасники зустрічі напрацювали спільні кроки задля якісного і ефективного діалогу влади і громадськості.

Під час організаційної зустрічі ініціатори публічних консультацій та представники міської влади обговорили, яким чином буде налагоджена співпраця коаліції та міської ради щодо участі громадськості у вирішенні важливих питань життя громади.

Міський голова Олександр Третяк запевнив, що готовий підтримувати ініціативи громадських організацій та Ради реформ Рівного і відкритий до них. Тому Рівненська міська рада буде працювати прозоро і з максимальною комунікацією із громадськістю.

Андрій Токарський, керівник Координаційної ради коаліції наголосив, що в Рівному це перший досвід звернення до міської ради представників громадських організацій щодо проведення публічних консультацій на підставі прийнятого міськрадою Положення. Він зауважив, що важливо налагодити комунікацію між профільними управліннями та ініціаторами на початку консультацій, щоб вони були ефективними.

Зазначимо, що організаціями-членами коаліції та партнерськими організаціями було подано звернення до міської ради про старт шести публічних консультацій щодо:

  • розробки Дорожньої карти цифрової трансформації Рівного, що стане переліком важливих кроків та дій, які необхідні для створення «Rivne Smart City»,
  • формування переліку особливих (спеціалізованих) послуг в медичних закладах (КНП) міста Рівне, що можуть якісно надаватися пацієнтам,
  • вдосконалення Положення про конкурс молодіжних проєктів для ГО та ініціативних груп, що стане прикладом ефективної співпраці між владою та молоддю міста Рівного,
  • міського озеленення та концепції розвитку зелених коридорів Рівного (Зеленої стежки Рівного),
  • плану дій щодо запровадження роздільного збирання відходів в місті Рівне,
  • плану підвищення ефективності роботи комунальних підприємств Рівного.

Нагадаємо, що експерти Ради реформ Рівного у рамках кампанії #Дій_для_Рівного попередньо вивчили стан справ у важливих сферах життя міста, напрацювали певні пропозиції змін – «План дій для Рівного» і наразі він стає основою для широкого суспільного обговорення в рамках публічних консультацій.

Публікація створена Коаліцією громадських об’єднань та ініціатив «Рада реформ Рівного» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст публікації є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.


За детальнішою інформацією звертайтеся:

Андрій Токарський, керівник проєкту «План дій для Рівного»

тел.: 0636179693, e-mail: rada.reform.rivne@gmail.com