Рада реформ Рівного презентуватиме результати кампанії #Дій_для_Рівного

Дата: 24.02.2021

У п’ятницю, 26 лютого відбудеться презентація результатів шести публічних консультацій, які проходили у місті в рамках кампанії #Дій_для_Рівного. Представники коаліції розкажуть, як відбувався діалог влади і громадськості та що вдалося напрацювати.

Восени 2020 року експерти Ради реформ Рівного розробили «План дій для Рівного», попередньо вивчивши стан справ у шести сферах життя міста (відкритість та публічність Рівненської міської ради, реформування локальної медицини, молодіжної політики, прозорості у роботі комунальних підприємств міста, міського озеленення, належного поводження з твердими побутовими відходами). У листопаді 2020 року кандидати на посаду міського голови Рівного підтримали нашу ініціативу, підписавши про це меморандум. Згодом «План дій для Рівного» став основою для суспільного обговорення під час публічних консультацій, ініційованих членами Ради реформ Рівного та партнерськими організаціями. Консультації тривали два місяці, рівняни мали змогу розповісти свої думки заповнивши онлайн-анкети, долучитися до круглих столів, воркшопів. Також в рамках консультацій було проведено тренінги та експертні зустрічі.

Наразі прийшла пора розповісти про підсумки публічних консультацій і для цього Рада реформ Рівного запрошує представників(-иць) громадських організацій, органів місцевого самоврядування, бізнесу, журналістів та всіх небайдужих жителів громади на презентацію, яка відбудеться 26 лютого о 14:00 годині на платформі Zoom. Усі, хто бажає долучитися до обговорення та дискусії мають зареєструватися для участі в заході до 26 лютого: https://forms.gle/DjYJW9Ccyp1RYikA8. Посилання на презентацію буде надіслано усім зареєстрованим учасникам.  Також на сторінці Ради реформ Рівного  у Facebook відбудеться пряма трансляція заходу.

Під час презентації ініціатори публічних консультацій розкажуть:

  • якою бачать цифрову трансформацію міста рівняни, які заходи вже вжиті для цього, а які ще варто запланувати і здійснити,
  • яких змін потребує положення про міський конкурс молодіжних проєктів,
  • яких спеціалізованих медичних послуг не вистачає мешканцям і як можна зберегти медичні заклади, які надають незначну кількість послуг,
  • чому прозорість у роботі комунальних підприємств міста має бути нормою та які рішення має прийняти міська рада, щоб забезпечити більш ефективне використання коштів бюджету,
  • якою має бути концепція розвитку зелених коридорів міста (Зеленої стежки Рівного),
  • як налагодити у місті систему дієвого сортування відходів та як краще інформувати про це людей.

Окрім того, на захід запрошені міський голова, його заступники та секретар міськради, тож спільно з ними плануємо обговорити як результати публічних консультацій будуть у подальшому враховані у діяльності міськради.

Презентація проводиться Коаліцією громадських об’єднань та ініціатив «Рада реформ Рівного» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст презентації є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.


За детальнішою інформацією звертайтеся:

Андрій Токарський, керівник проєкту «План дій для Рівного»

тел.: 0636179693

e-mail: rada.reform.rivne@gmail.com