Рівнерада у телеграмі: ОПОРА запрошує на презентацію інформаційно-цифрового сервісу «RIVNE RADA BOT»

Дата: 03.12.2021

7 грудня, у День місцевого самоврядування, Громадянська мережа ОПОРА запрошує поспілкуватися про новий сервіс «Рівне Рада Бот», який робить інформацію про діяльність місцевих обранців більш доступною, адже дозволяє виборцям легко і зручно відстежувати всі активності у стінах міської ради – від проєкту до рішення, не відходячи від свого комп’ютера чи телефону.

Захід відбудеться 7 грудня о 12:00 годині у Інформаційно-освітньому просторі «INFOHUB» (вул. Словацького, 3А). Також транслюватиметься на сторінці Громадянської мережі ОПОРА/Рівне у Facebook.

«RIVNE RADA BOT» – це чат-бот у телеграмі, який дозволяє не тільки довідатися про роботу конкретних депутатів міської ради – їх участь у засіданнях ради, голосування на сесії чи зміну контактів для комунікації з виборцями. Він допомагає оперативно дізнатися про дату, час та порядок денний засідань міської ради та постійних комісій, може надсилати нагадування про такі події та спрямує на їх онлайн-трансляцію.

Також завдяки застосунку мешканці зможуть долучатися до прийняття рішень у громаді – бот надсилатиме користувачам інформацію про зареєстровані петиції, новини про громадський бюджет, старт та перебіг публічних консультацій.

Під час презентації можна буде дізнатись, як працює сервіс «RIVNE RADA BOT» та як його можна використовувати журналістам, аналітикам, громадським активістам, а також всім мешканцям Рівного, яким важливо тримати у фокусі уваги всі дії міської влади, результати сесій та засідання комітетів.

Громадянська мережа ОПОРА планує й надалі розширювати інформаційний функціонал сервісу «RIVNE RADA BOT», щоб він максимально відповідав запитам і потребам рівнян, а тому нам цінно почути думку кожного щодо цього.

Будемо раді поспілкуватися з Вами про важливе за чашкою ароматної кави!

 

За детальнішою інформацією, звертайтеся

Андрій Токарський, голова РОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА»

+38 063 617 96 93

 

Довідково: Проєкт «Поінформовані та дієві» реалізується Рівненською обласною організацією Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА» в межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.