“Школа організаційного розвитку та належного врядування” невдовзі стартує на Рівненщині

Дата: 12.10.2023

ОПОРА продовжує навчати активних людей для суспільних змін та оголошує набір на новий навчальний курс – “Школа організаційного розвитку та належного врядування”.

Для кого новий курс ОПОРИ? Для представників громадських, благодійних організацій, волонтерських ініціатив та активних мешканців Рівненщини, які прагнуть створити власну організацію або підвищити її спроможність, навчитися взаємодіяти із органами місцевого самоврядування для реалізації своїх ідей та проєктів.

Як буде відбуватися навчання у Школі? Навчання складатиметься із 2 блоків: “Організаційний розвиток та проєктний менеджмент”, “Особливості роботи органів місцевого самоврядування. Принципи відкритості та прозорості” та пройде у три хвилі – у Рівному, Сарнах та Березному. Кожен може обрати навчання у одній громаді, територіально наближеній до своєї.

Що буде після завершення Школи? Відібрані учасники здійснять аналіз відкритості та прозорості органів місцевого самоврядування у певних громадах області.

Як долучитися до участі у Школі? Зареєструватися за посиланням.

Відібраним учасникам повідомлять про всі деталі не пізніше ніж за 2 дні до навчання. Зверніть увагу, що набір на першу хвилю у Сарнах триватиме до 16 жовтня, на другу – у Березному – до 23 жовтня, на третю – у Рівному – до 29 жовтня.

Поспішайте реєструватися!

Цей навчальний курс створено РОО ВГО “Громадянська мережа ОПОРА” за підтримки Isar Ednannia у межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства, що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.