У Рівному розпочали роботу над впровадженням громадського бюджету

Дата: 31.05.2016
budget1
За ініціативи Громадянської мережі ОПОРА та міських депутатів 31 травня в Рівному розпочалася робота над розробкою положення про громадський бюджет міста Рівного, впровадження якого підвищить освіченість громадян у сфері бюджетного процесу та дозволить впливати на питання розподілу бюджетних коштів. 

 
За словами одного з ініціаторів зустрічі, представника Громадянської мережі ОПОРА Андрія Токарського, впровадження громадського бюджету спонукатиме мешканців до ознайомлення з бюджетним процесом, зробить його більш зрозумілим для пересічного мешканця, та дозволить стати співучасниками його розподілу для реалізації ідей, пріоритетних для громади.
 
Також участь громадян у бюджетному процесі сприятиме формуванню у них бачення перспектив розвитку міста й фактично дозволить долучитися до управління містом.
 
Зважаючи на важливість та суспільну значимість питання громадського бюджету й підтримуючи ідею його впровадження, до роботи над положенням долучилися місцеві депутати Сергій Паладійчук («БПП «Солідарність»), Микола Бляшин («Самопоміч»), Олег Карпяк («Свобода»), голова партії «Громадський контроль» Роман Денисюк, а також юрист Юрій Дремлюга.
 
Учасники робочої групи обговорили основні цілі та завдання впровадження громадського бюджету та розпочали роботу над положенням. Присутні на зустрічі депутати відзначили той факт, що запровадження громадського бюджету дозволить зробити бюджетний процес більш відкритим та прозорим, а також створить більше можливостей для реалізації в місті ідей, важливих для громади.
 
Діяльність робочої групи з впровадження громадського бюджету є відкритою, то ж ініціатори запрошують долучитися до обговорення ідеї впровадження бюджету участі місцевих депутатів, громадських активістів та небайдужих ініціативних громадян.
 
Наступна зустріч робочої групи відбудеться 9 червня об 11.00 в приміщенні Інформаційно-освітнього простору InfoHub (вул. Словацького, 3а).
 
За коментарями звертайтеся:
Андрій Токарський, член Координаційної ради Громадянської мережі ОПОРА
0679131505, 0636179693

_________________________
Прес-центр
Громадянської мережі ОПОРА