У Рівному завершили обговорення положення «Про Громадський бюджет». Документ подадуть на реєстрацію в міськраду

Дата: 22.07.2016

budget photo

У п’ятницю, 22 липня, в Інформаційно-освітньому просторі InfoHub відбулося продовження обговорення положення «Про Громадський бюджет у місті Рівному», на якому громадські активісти та депутати Рівнеради обговорили пропозиції та зауваження до проекту положення «Про Громадський бюджет у місті Рівному», що були запропоновані впродовж останніх двох тижнів.

 

Свої пропозиції, зокрема, внесли секретар Рівнеради Сергій Паладійчук, лідер партії «Громадський контроль» Роман Денисюк, Сергій Васильчук («БПП «Солідарність»), Олег Карпяк (ВО «Свобода»), Володимир Кудрін («Радикальна партія Ляшка»), начальник міського управління бюджету та фінансів Віктор Шульга, а також громадські активісти Андрій Токарський («Громадянська мережа «ОПОРА») та Зураб Кантарія.

Обговоривши пропозиції, учасники зустрічі внесли до проекту Положенння відповідні зміни. Було прийнято рішення наступного тижня подати документ на реєстрацію до Рівненської міської ради. Варто відзначити, що над документом працювали представники усіх фракцій Рівнеради, й очікується, що так само, у співавторстві лідерів усіх фракцій, він буде поданий до Рівненської міської ради.

Наступним кроком стане оприлюднення проекту рішення на офіційному сайті Рівнеради й після проходження 20-денного терміну з моменту оприлюднення, він буде винесений на розгляд сесії Рівнеради.

За коментарями звертайтеся:
Андрій Токарський, Громадянська мережа ОПОРА
тел. 063 617 96 93

_________________________
Прес-центр
Громадянської мережі ОПОРА