Участь депутатів Рівненської міської ради у громадських об’єднаннях

Дата: 04.06.2018

Громадянська мережа ОПОРА продовжує аналізувати депутатський корпус Рівненської міської ради VII скликання. Цього разу, ОПОРА проаналізувала електронні декларації депутатів Рівнеради, поданих у 2016 році, на предмет їхньої участі та інтересів у роботі громадських формувань.

Так, 28 із 42 депутатів Рівнеради зазначили в деклараціях своє відношення хоча б до однієї  форми приватного бізнесу – від отримання прибутку від роботи у форматі фізичної особи-підприємця до володіння певними частками власності компаній. 17 депутатів задекларували відношення до громадських організацій (громадських об’єднань, благодійних організацій), де вони є засновниками, або ж їх членами.

Тематика діяльності таких громадських об’єднань різна і, в основному, корелюється з професійною діяльністю депутатів та їхньою роботою у відповідній депутатській комісії Рівненської міської ради.

Так, голова постійної комісії  з архітектури, будівництва та землевпорядкування Людмила Туровська очолює Організацію роботодавців Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців у сфері оцінки та землеустрою України». Також депутатка є членом Громадської організації «Всеукраїнська об’єднання «Українське товариство оцінювачів» та громадських об’єднань: Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців й «Ліга оцінювачів земель». Її членство у цих організаціях пов’язана також з основною діяльністю (Туровська є власницею чотирьох приватних підприємств, основною діяльністю яких є сфера інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах, а також  агенства нерухомості).  Колега по комісії Маріян Года є одним із засновників громадської організації «Земляцтво тернопільчан в місті Рівне».

Голова постійної комісії з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, Регламенту, депутатської діяльності та етики Олександр Чубай, який нині є приватним нотаріусом Рівненського міського нотаріального округу, є членом Нотаріальної палати України та керівником Рівненської обласної громадської організації «Юридичний дім твій захист». Крім цього, подружжя Олександр та Тетяна Чубай є засновниками громадської організації «Змінюй життя».

Микола Бляшин, директор власного адвокатського бюро «Миколи Бляшина» є членом Недержавної некомерційної професійної організації «Національна асоціація адвокатів України».

Олександр Курсик, який є власником інформаційно-розважального сайту Charivne.info одночасно є засновником громадської організації «ЧаРівне».

Голова інформаційно-аналітичного центру «Info-Light» Назарій Поліщук є керівником громадської організації «Центр економіко-правової підтримки».

Cеред інших громадських організацій є об’єднання місцевого спрямування: громадська організація «Басівкутська громада» (Микола Бляшин), громадська організація «Територіальна громада Басів Кут» (Анатолій Чугуєвець) та громадська організація «Рівняни» (Роман Яворський). Є й організації, що спрямовані на місцевий розвиток: : громадська організація «Фонд розвитку громадянського суспільства» (Сергій Паладійчук) та громадська організація «Центр сприяння розвитку міст і регіонів» (Роман Петролюк).  Ще двоє депутатів – «свободівців» є засновниками громадської організації «Місто мого серця (Олег Дзецько та Олег Карпяк).

Депутат Рівненської міської радиПостійна комісіяГромадська організація чи об’єднання
Бляшин МиколаПостійна комісія з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністюОбслуговуючий кооператив «Садове товариство «Зелена гора»
ГО «Басівкутська громада»
Недержавна некомерційна професійна організація «Національна асоціація адвокатів України»
Года МаріянПостійна комісія з питань архітектури, будівництва та землевпорядкуванняГО «Земляцтво тернопільчан в м. Рівне»
Дзецько ОлегПостійна комісія з питань міського господарстваГО «Місто мого серця»
Карпяк ОлегПостійна комісія з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністюГО «Місто мого серця»
Ковалець ІгорПостійна комісія з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій, підтримки підприємництва та регуляторної політикиГО «Рівненська обласна федерація велоспорту»
Кудрін ВолодимирПостійна комісія з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністюГО «Українська правозахисна група»
Кульчинська ГалинаПостійна комісія з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністюГО «Рівненський прес-клуб»
Курсик ОлександрПостійна комісія з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, Регламенту, депутатської діяльності та етикиГО «Сімейний клуб – «Пузата мама»
БО «Благодійний фонд «З миром в серці»
ГО «ЧаРівне»
Лащук АнатолійПостійна комісія з питань транспорту, зв’язку та екологіїГО «Громадянський поступ»
ГО «Автомайдан Рівне»
Мітін ЮрійПостійна комісія з питань архітектури, будівництва та землевпорядкуванняРівненська обласна громадська організація «Все до ладу»
Рівненська міська організація роботодавців «Спілка роботодавців»
Нестерук ОлександрПостійна комісія з питань транспорту, зв’язку та екологіїГО «Фізкультурно-спортивний клуб «Авангард 2010»
Паладійчук СергійГО «Фонд розвитку громадянського суспільства»
Петролюк РоманПостійна комісія з питань архітектури, будівництва та землевпорядкуванняГО «Центр сприянння розвитку міст і регіонів»
Поліщук НазарійПостійна комісія з питань міського господарстваГО «Центр економіко-правової підтримки»
Попик ВолодимирПостійна комісія з питань архітектури, будівництва та землевпорядкуванняМіська молодіжна громадська організація «Рівненський клуб інтелектуальної творчості»
ГО «Ліга українських клубів інтелектуальних ігор»
Стасюк РоманПостійна комісія з питань міського господарстваГО «Наша мета»
Благодійна організація «Благодійний фонд «Наша мета»
Стельмащук СвятославПостійна комісія з питань архітектури, будівництва та землевпорядкуванняГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО»
Туровська ЛюдмилаПостійна комісія з питань архітектури, будівництва та землевпорядкуванняОрганізація роботодавців Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців у сфері оцінки та землеустрою України»
Рівненська обласна організація роботодавців у сфері землеустрою
Рівненська обласна організація роботодавців у сфері професійної оцінки
ГО «Всеукраїнське об’єднання «Українське товариство оцінювачів»,
ВГО «Ліга оцінювачів земель»,
ГО «Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців»;
Чубай ОлександрПостійна комісія з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, Регламенту, депутатської діяльності та етикиРівненська обласна громадська організація «Юридичний дім твій захист»
ГО «Змінюй життя»
ГО «Центр європейської освіти»
ГО «Денниця»
ГО «Нотаріальна палата України (НПУ)»
Чубай ТетянаПостійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населенняГО «Змінюй життя»
Чугуєвець АнатолійПостійна комісія з питань архітектури, будівництва та землевпорядкуванняГО «Територіальна громада Басів Кут»
Яворський РоманПостійна комісія з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністюГО «Рівняни»

 

Повну інформацію про приватні інтереси депутатів Рівненської міської ради можна знайти ТУТ.

 

 Матеріал підготовлено для оприлюднення виданням ІзбірКом в рамках Антикорупційної складової громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» за партнерства YouControl

Громадська кампанія з «Атестації депутатів місцевих рад» започаткована Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» та реалізується в партнерстві з громадськими організаціями з інших областей України. Антикорупційний компонент Атестації депутатів місцевих рад реалізується в рамках проекту ООО ВГО «Комітет виборців України» «Доброчесні місцеві депутати» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії. За реалізацію ініціативи в Рівненській  області відповідає Рівненська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА»

 

Докладніше:

На сайті організації

В розділі «Атестація місцевих депутатів» на інформаційному ресурсі «Ізбірком»

В соціальній мережі Facebook: «Місцеві депутати. Атестація».

 

Контактна особа в області:

Чудінович Олена,

тел.: 096 16 91 419,

e-mail: rivne@opora.org.ua