“Я – громада”: ОПОРА запрошує на допрем’єрний показ першої серії навчального мінісеріалу

Дата: 22.02.2022

24 лютого запрошуємо усіх охочих побачити першу серію навчального мінісеріалу «Я – громада», який покликаний надихнути кожного мешканця бути рушієм змін у своєму населеному пункті.

Презентація відбудеться 24 лютого о 16:00 годині у Інформаційно-освітньому просторі «INFOHUB» (вул. Словацького, 3А).

Ви зможете побачити першу серію серіалу, довідатися про ідею його створення, закулісся та познайомитися із акторами. Серед учасників події, які залишать свої враження, розіграємо брендовані екоторбинки «Діємо відповідально».

«Вважаємо, що кожен мешканець може творити зміни у громаді і не чекати наступних виборів. Для цього є певні інструменти, користуватися якими насправді нескладно, але для цього слід не бідкатися, а взяти на себе відповідальність», каже Андрій Токарський, голова РОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА».

Серіал «Я – громада» розповідає про міські процеси, хто на них впливає і чому роль кожного мешканця важлива.

Завдяки серіалу можна довідатися:

  • які можливості мають мешканці громади, аби зробити своє життя більш комфортним;
  • як вирішити проблему з відсутністю пішохідного переходу, зупинки автотранспорту,  занедбаного простору чи іншу, не менш важливу;
  • чи справді це зробити так складно, як здається на перший погляд.

Сезон складається із 5 серій, кожна із яких детально познайомить з інструментами, за допомогою яких люди можуть впливати на зміни у своєму населеному пункті: електронними петиціями, громадським бюджетом, публічними консультаціями, консультативно-дорадчими органами та формами самоорганізації населення (як ОСББ).

Будемо раді розділити з вами чудову подію за чашкою ароматної кави!

 

За детальнішою інформацією, звертайтеся

Андрій Токарський, голова РОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА»

+38 063 617 96 93

 

Довідково: Проєкт «Поінформовані та дієві» реалізується Рівненською обласною організацією Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА» в межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.