На Рівненщині відбулося ЗНО з англійської мови

Дата: 11.06.2015

11354750 1002253923127262 2055099478 n10 червня 2015 року, Громадянська мережа ОПОРА спостерігала за перебігом зовнішнього незалежного оцінювання при здачі тесту з англійської мови на Рівненщині. Спостерігачі слідкували за дотриманням абітурієнтами процедури проходження ЗНО та перевіряли якість роботи персоналу пунктів тестування. Серйозних порушень, які б впливали на результати тестувань учасників, спостерігачами зафіксовано не було.

 

 

Робота персоналу пунктів тестування

Громадянська мережа ОПОРА відзначає належний рівень організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Під час ЗНО тестові завдання залишалися засекреченими для вступників до початку роботи у аудиторіях. Це дає підстави говорити про відсутність витоку інформації до моменту тестувань.

Персонал пункту тестування дотримувався процедури та дбайливо перевіряв наявність документів (сертифіката, паспорта чи запрошення-перепустки) в абітурієнта для здачі ЗНО. Також було дотримання процедури розподілу інструкторів по аудиторіях. Варто зауважити, що персонал на пунктах тестування, в цілому, впорався зі своїми обов’язками.

Спостерігачі ОПОРИ відзначають, що незавжди, під час виходу учасників тестування з аудиторій, їх супроводжували чергові на сходових клітках ПТ.

Також залишає бажати кращого й перевірка приміщення туалету до початку тестування та під час самого проходження тестування.

Так у Сарненському навчально-виховному комплексі “Школа-колегіум” ім. Т. Г. Шевченка Сарненської районної ради Рівненської області (м.Сарни), у приміщенні туалету були виявлені підказки (шпаргалки) з текстами англійською мовою.

Дотримання процедури ЗНО абітурієнтами до початку та під час тестування.

Під час здачі тесту з англійської мови був зафіксований випадок У Сарненському навчально-виховному комплексу “Школа-колегіум” ім. Т. Г. Шевченка Сарненської районної ради Рівненської області (м.Сарни), абітурієнт запізнився на ПТ, його не допустили до здачі тесту ЗНО. Також єдиний випадок, що вдалося зафіксувати спостерігачам, коли абітурієнт прийшов на ПТ без сертифіката та паспорта. Це сталося у Рівненському навчально-виховному комплексі №12 Рівненської міської ради (м.Рівне), учасника не допустили до здачі тесту.

Явка на пункти тестування

За даними Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти на пункти тестування з’явилися 1702 абітурієнти, що становить 88,64%. Всього для участі в тестуванні зареєструвалося 1920 особи.

11348931 1002253886460599 106590163 n

Додаткова сесія

Ті учасники, які з поважних причин не взяли участі у ЗНО з англійської мови10 червня, зможуть це зробити під час додаткової сесії 30 червня. Для цього, протягом п’яти робочих днів, включаючи день проведення ЗНО, вони мають подати відповідні документи:

– Заява встановленого зразка.
– Копія сертифіката, завірена особистим підписом заявника.
– Оригінал або копія документа, що підтверджує поважну причину, яка перешкодила взяти участь в основній сесії ЗНО, завірена особистим підписом заявника.

Детальніше:
Сабо Сергій, координатор спостереження за ЗНО в Рівненській області Громадянської мережі ОПОРА: +38 068 662 18 32.
Громадське спостереження за ЗНО відбувається в рамках Альянсу Програми сприяння незалежному тестуванню в Україні (USETI LegacyAlliance).

 __________________________
Прес-центр
Громадянська мережа ОПОРА