ОПОРА розкаже про підсумки ЗНО та новації вступної кампанії

Дата: 30.06.2015

vstup iУ четвер, 2 липня в 11:00 в конференц-залі газети «7 днів» (м. Рівне, вул. Поштова, 2 другий поверх) відбудеться прес-конференція на тему: «Підсумки ЗНО на Рівненщині та новації вступної кампанії 2015 року». Організатором заходу є Рівненське представництво Громадянської мережі ОПОРА.

 

 

Під час прес-конференції представники ОПОРИ розкажуть, про особливості ЗНО в Рівненській області, типові порушення та детально зупиняться на новаціях цьогорічної вступної кампанії.

ОПОРА спостерігала за проведенням ЗНО з п’яти предметів: українська мова і література, англійська мова, математика, історія України та географія.

Цьогорічна вступна кампанія, яка розпочнеться 10 липня, має ряд суттєвих відмінностей порівняно з попередніми роками. Основними є три – новий підхід до обчислення конкурсного балу, до кожної зі складових якого будуть застосовані вагові коефіцієнти; запровадження пріоритетності поданих заяв; автоматизована система надання рекомендацій до зарахування на місця державного замовлення, що має відбутися в один етап.

Детальніше:
Сабо Сергій, координатор спостереження за ЗНО в Рівненській області Громадянської мережі ОПОРА: +38 068 662 18 32.

Громадське спостереження за ЗНО відбувається в рамках Альянсу Програми сприяння незалежному тестуванню в Україні (USETI Legacy Alliance).